FLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
8 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Bauswern Premium 700 g paski ekranujące z PP

119,31 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
Dostępna ilość
bez ograniczeń
Kraj
Litwa
Grupa towarowa
Nowy  
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty

Bauswern Premium 700 g PP listwy ochronne do mat z podwójnym prętem (ekran prywatności dla ogrodzenia, mata ogrodzenia) - odporne na warunki atmosferyczne, bezobsługowe, łatwe w montażu - 700 g/m² z 52 m długości x 9,5 cm wysokości RAL6005 (zielony)

Kolor: RAL6005 (zielony) Długość: 52 m; wysokość: 9,5 cm; grubość: 1,27 mm; gramatura: 700 g/m²
Bardzo długie – listwy ochronne firmy Bauswern mają długość 52 metrów i są idealne do długich ogrodzeń z podwójnych prętów, balkonów lub tarasów. Bardzo długie listwy zapewniają optymalną prywatność i ochronę przed wiatrem dla ogrodzenia ogrodu.
Trwałe i trwałe: listwy ochronne Bauswern wykonane z PP (polipropylenu) są odporne na warunki atmosferyczne, odporne na rozdarcie, bezobsługowe i łatwe w aplikacji. Folia ogrodzeniowa tworzy trwałą barierę i chroni przed wścibskimi spojrzeniami, dzięki czemu możesz cieszyć się prywatnością w ogrodzie lub na podwórku.
Łatwy w instalacji – do przymocowania pasków osłony prywatności do ogrodzenia z podwójnej maty prętowej potrzebujesz tylko nożyczek, aby przyciąć paski zgodnie z długością ogrodzenia.
Przydatne wskazówki – przed zakupem listew chroniących prywatność zalecamy wybór kombinacji kolorystycznej i plecionego wzoru. Druga osoba lub uchwyt na rolkę (lub pomoc w toczeniu) bardzo ułatwia mocowanie do prowadnicy maty prętowej.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.