HAPPY SALE
-35%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

BAUSWERN Premium PP pasek prywatności

119,58 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
Dostępna ilość
bez ograniczeń
Kraj
Litwa
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
7 dni
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty

BAUSWERN Premium PP paski ochronne do dywaników podwójnych barowych (osłona prywatyzująca do ogrodzenia) - odporne na warunki atmosferyczne, bezobsługowe, łatwe w montażu - 700 g/m² przy długości 52 m x wysokości 9,5 cm RAL7016 (szary)

Kolor: RAL7016 (szary) Długość: 52 m, Wysokość: 9.5 cm, Grubość: 1.27 mm, Waga: 700 g/m²
EXTRA LONG - Paski Bauswern mają długość 52 metrów i są idealne do długich ogrodzeń z podwójnymi matami barowymi. Bardzo długie paski zapewniają optymalną prywatność i ochronę przed wiatrem ogrodzenia.
Trwałe i trwałe: paski Bauswern wykonane z PP (polipropylenu) są odporne na warunki atmosferyczne, rozdarcia, bezobsługowe i łatwe w montażu. Tworzą trwałą barierę i chronią przed wzrokiem ciekawskich, dzięki czemu można cieszyć się prywatnością w ogrodzie lub na podwórku.
ŁATWA INSTALACJA - Aby przymocować paski prywatności do ogrodzenia z podwójną matą barową, potrzebujesz tylko nożyczek, aby przeciąć paski zgodnie z długością ogrodzenia.
Pomocne wskazówki - Zalecamy wybranie kombinacji kolorów i wzoru warkocza przed zakupem pasków prywatności. Druga osoba lub uchwyt rolkowy (lub rolka wspomagająca) bardzo upraszcza mocowanie do ogrodzenia maty prętowej.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.