FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
12 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

PALETY MIX, TOWARY Z KOŃCA LINII I ZWROTY | Różne kategorie

od 1 152,28 zł /paleta cena bez podatku
250,00 EUR od 250 do 250 palet

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
Dostępna ilość
bez ograniczeń
Cena za sztukę
1 152,28 zł
Kraj
Niemcy
Grupa towarowa
Mix/Retourware  
Ostatnia aktualizacja
2 miesiące temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty

Szeroka gama produktów Ex-retail, End-Line i Returned Stock, w tym multimedia, elektronika użytkowa, telewizory smart TV, sprzęt audio, komputery PC, notebooki, laptopy i tablety, urządzenia nawigacyjne, nawigacja samochodowa, drukarki i kserokopiarki, gry wideo i konsole , smartfony, główne urządzenia, sprzęt AGD, lodówki i zamrażarki, pralki, suszarki, zmywarki, sprzęt komputerowy i akcesoria, komputery stacjonarne, odkurzacze, przybory kuchenne i oświetlenie wraz z narzędziami i maszynami, meble domowe i ogrodowe, wyposażenie siłowni, designerska odzież i obuwie, pościel, zabawki dla dzieci, materiały budowlane, elektronarzędzia, narzędzia, sprzęt samochodowy, części i akcesoria samochodowe, aparaty fotograficzne i sprzęt audio. Monitory komputerowe, odzież. torby i torebki, ubrania dla dzieci i niemowląt, akcesoria mody, odzież, odzież damska, odzież męska, obuwie dziecięce, obuwie, drobny sprzęt, żelazka, tostery i opiekacze, kuchenki mikrofalowe, odkurzacze, ekspresy do kawy, zegarki i biżuteria, odzież sportowa , Sprzęt sportowy, obuwie sportowe, okulary przeciwsłoneczne, alkohol, żywność i napoje, akcesoria kosmetyczne, zapachy, pielęgnacja włosów, kosmetyki, produkty opieki zdrowotnej, meble domowe i biurowe, kuchenki i piekarniki, zmywarki, pralki i suszarki itp. Na eksport.

Zajmujemy się WSZYSTKIMI kategoriami produktów. Obsługujemy ilości palet aż do pełnego ładunku ciężarówki. Jesteśmy jednak bardzo skoncentrowani na rozszerzeniu naszej działalności sprzedażowej, szukamy partnera dystrybucyjnego z dobrą znajomością rynku lokalnego i zdolnością do dystrybucji naszych produktów w swoim kraju lub regionie. Dlatego planowane jest zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji.

jeśli szukasz konkretnych produktów na eksport, daj nam znać. Wysyłamy tylko e-mailową listę produktów, opartą na produktach, którymi jesteś zainteresowany. Prosimy więc o szczegółowe zapytanie.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z namiBezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.