BACK TO SCHOOL
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Opis oferty

Potężny, indywidualny i zawsze połączony.
Samsung OmniaII I8000 to idealny telefon wielofunkcyjny i nie pozostawia nic do życzenia. Intuicyjny w obsłudze, dotykowy telefon komórkowy z 8 GB pamięci oferuje wiele możliwości dla indywidualistów i wyjątkowości. Dzięki smartfonowi z systemem Windows Mobile®6.5* dostęp do poczty e-mail, danych kalendarza i kontaktów jest nieprzerwany. Dzięki turbo danych WLAN, HSDPA i HSUPA szybko staje się mobilnym biurem. Wszystkie ważne aplikacje pakietu Office są dostępne przez cały czas. Nawet po pracy elegancki smartfonOmniaII I8000 jest daleki od zakończenia. Dzięki 5-megapikselowemu aparatowi, odtwarzaczowi MP3 i fabrycznie zainstalowanym grom 3D smartfon zawsze osiąga doskonałą figurę. Samsung OmniaII I8000 -zawsze podłączony, zawsze wydajny.
*W innych krajach ten produkt jest dostarczany z systemem Windows Mobile 6.1.

Zobacz wszystko - wszędzie
Trudno w to uwierzyć, ale prawdziwe: nowoczesny ultra-genialny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 9,4 cm (3,7 cala) Omnia II. Masz w dłoni świat oszałamiającej luminescencji i żywych, przyciągających wzrok kolorów. Dzięki rozdzielczości WVGA możesz wyświetlać strony internetowe, zdjęcia i filmy z przytłaczającą wyrazistością. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś, wysokiej jakości wyświetlacz Omnia II zapewnia wyraźny obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Jeśli nie trzymasz go w rękach, nigdy nie uwierzysz własnym oczom.

Można nim łatwo manipulować. W pozytywnym sensie.
Czy kiedykolwiek zostałeś zdradzony przez własne palce podczas nawigacji po ekranie dotykowym? Omnia II chroni przed frustracją dzięki większym ikonom i prostszemu układowi zapewniającemu wyjątkowo optymalne wrażenia użytkownika. Innowacyjna kostka i interfejsy użytkownika 3D są nie tylko praktyczne, ale także znacznie przyjemniejsze, dzięki czemu wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Zaawansowana technologia dotykowa Omnia II zapewnia błyskawiczną reakcję na dotyk.

Wysoka wydajność do intensywnego użytkowania
Omnia II zawiera obsługę wielu kodeków dla bezproblemowej konwersji plików. Możesz także oszczędzać energię przez cały dzień. Telefon jest wyposażony w wymienną baterię 1,500 mAh zapewniającą wyjątkowo długą żywotność baterii i dłuższe korzystanie z multimediów, dzięki czemu można przechowywać wirtualną skarbnicę treści, do której można uzyskać dostęp w podróży. Omnia II przychodzi do Ciebie w każdej chwili: z czasem czuwania 430 godzin i czasem rozmów 10 godzin.

W Twoich rękach jest aplikacja biurowa.
Możesz przeglądać i edytować dokumenty za pomocą pakietu Microsoft Office, odbierać bieżące wiadomości e-mail bezproblemowo i przez całą dobę oraz dostosowywać swoje mobilne biuro za pomocą wybranych aplikacji innych firm. Możesz zmaksymalizować swoje mobilne środowisko biurowe dzięki aktualizacji WM 6.5 w domu.

Wejdź do gry z Omnia II.
Zrób sobie przerwę od mobilnego biura i odwiedź pasaż. Gry dotykowe i wrażliwe na ruch, takie jak Asphalt 4, Crayon Physics i Dice, są zintegrowane z Omnia II, więc nie pracujesz zbyt ciężko. Wybieraj spośród wielu gier i pozostań uziemiony w domu i w podróży.

Uchwyć każdą idealną chwilę - idealną
Omnia II jest wyposażona w aparat 5 MP z podwójną diodą LED mocy, która zapewnia wspaniałe zdjęcia. Ujęcia śmiejących się ludzi, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia akcji i mozaiki sprawią, że w każdej chwili znajdziesz się na zdjęciu. Możesz także nagrywać najważniejsze momenty życia jako imponujące, podobne do DVD (480p) wideo. Najnowocześniejsze narzędzia do edycji wideo umożliwiają ich udoskonalenie.

Obserwuj telefon.
Wyobraź sobie, że się zgubiłeś. Zaufaj Omnia II. Dzięki kartom samochodowym i pieszym znajdziesz drogę, bez względu na to, ile razy kręciłeś w kółko. Możesz dokładnie zobaczyć określone lokalizacje za pomocą rzeczywistego widoku w 3D za pomocą pomocy orientacyjnych. Nowoczesna wycieczka dostarcza pomocnych informacji, dzięki czemu droga staje się dziecinnie prosta.

W skrócie: czym jest Amoled i jak działa technologia

AMOLED to skrót od angielskiego terminu "Active Matrix Organic Light Emitting Diode" i można go przetłumaczyć na język niemiecki jako "Organic light-emitting diodes with active matrix". Mówiąc prościej, są to elementy elektroniczne, w których organiczne diody LED świecą niezależnie po przyłożeniu napięcia. Z drugiej strony ciekłe kryształy, które są używane w konwencjonalnych wyświetlaczach telefonów komórkowych, ostatecznie służą tylko jako kolorowy filtr światła i dlatego wymagają dodatkowego podświetlenia.

Obecnie wyświetlacze nowej generacji są jeszcze bardziej skomplikowane w produkcji. Tutaj również cenne rzeczy mają swoją cenę, dzięki czemu nieporównywalnie lepsze wrażenie obrazu nowego wyświetlacza początkowo tylko wybrany model telefonu komórkowegoBezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.