FLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
9 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw Bauswern ECO 450 g PVC Privacy Screen Strips + 28 klipsów

64,45 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
Dostępna ilość
bez ograniczeń
Kraj
Litwa
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
7 dni
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty

Bauswern ECO 450 g Taśmy ekranujące z PVC do mat z podwójnym prętem (osłona chroniąca prywatność do ogrodzenia), odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w montażu, 450 g/m² o długości 35 m x 19 cm wysokości i 28 kliskach, RAL8011 (brązowe)

Kolor: RAL8011 (brązowy) Długość: 35 m. Wysokość: 19 cm. Grubość: 0,37 mm. Gramatura: 450 g/m²
Bardzo długie – listwy ekranowe Bauswern mają długość 35 metrów i idealnie nadają się do długich ogrodzeń z podwójną matą. Bardzo długie pasy zapewniają optymalną prywatność i ochronę przed wiatrem ogrodzenia.
Trwałe i trwałe: paski Bauswern wykonane z PVC (polichlorku winylu) są odporne na warunki atmosferyczne, rozdarcia, bezobsługowe i łatwe w aplikacji. Tworzą trwałą barierę i chronią przed wzrokiem ciekawskich, dzięki czemu można cieszyć się prywatnością w ogrodzie lub na podwórku. Zestaw zawiera również 28 klipów.
Łatwy w instalacji - do przymocowania pasków ekranu prywatności do ogrodzenia z podwójnym prętem, potrzebujesz tylko jednej pary nożyczek, aby przeciąć paski zgodnie z długością ogrodzenia.
Pomocne wskazówki - zalecamy wybranie kombinacji kolorów i plecionego wzoru przed zakupem pasków ekranu prywatności. Druga osoba lub uchwyt rolki (lub pomoc toczenia) bardzo upraszcza mocowanie do ogrodzenia maty prętowej.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.