FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
12 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Dobre zdjęcie naprawdę sprzedaje!

Dobre zdjęcie naprawdę sprzedaje!

O atrakcyjności oferty decyduje wiele czynników - niektóre są od nas zależne, inne nie. Jedną z rzeczy, którą z pewnością można zrobić, by poprawić wygląd oferty, jest obróbka zdjęć towaru. Musisz pamiętać, że wzrok każdego odwiedzającego stronę Merkandi - tak jak i każdą inną stronę sprzedażową - ląduje właśnie na nim. Jeśli chcesz, by zapoznał się właśnie z Twoją ofertą, musisz zadbać o jej stronę wizualną. W dalszej części poradnika przekonasz się, że nie zajmuje to wiele czasu, i nie wymaga dużego nakładu pracy.

Jakich zdjęć NIE DODAWAĆ

Małych - zdjęcie 50x50 pikseli nie prezentuje absolutnie nic, jest nieczytelne, a przy powiększeniu wygląda po prostu źle.

Nieostrych - jeśli Ty niewiele na nim widzisz, to pomyśl ile zobaczy na nim potencjalny kupiec.

Niewykadrowanych - główna część zdjęcia powinna być poświęcona produktom, które oferujesz. Jeśli fotografia w ogromnej części prezentuje Twój magazyn, to dodaj ją jako zdjęcie Twojej firmy w sekcji Dane hurtowni - Dane dodatkowe [https://merkandi.pl/dashboard/wholesales/additional/], a dla towaru jaki sprzedajesz, zrób kilka innych zdjęć.

Jakie zdjęcia DODAWAĆ

W dużej rozdzielczości - pamiętaj, że zdjęcie powiększa się po wybraniu jego miniaturki. Im lepiej po powiększeniu będzie wyglądał produkt, tym większe szanse na to, że zainteresuje on kupca.

Wyraźne - dotyczy to nie tylko produktu, ale również i jego opakowania, palety i jej zabezpieczeń do transportu. Istotne jest również wyeksponowanie ewentualnych defektów i uszkodzeń towaru, jeśli takowe posiada. Dzięki temu, unikniesz jakichkolwiek nieporozumień z kupującymi.

Prezentujące produkt, nie otoczenie - w ofercie sprzedaży towaru, na głównym planie musi znaleźć się oferowany asortyment.

Jak sobie POMÓC w obróbce zdjęć

Aplikacja w smartfonie - niezależnie od systemu operacyjnego, masz możliwość wykonania podstawowej edycji zdjęć za pomocą domyślnie zainstalowanej aplikacji na telefonie.

Pixlr (https://pixlr.com/) - darmowa aplikacja graficzna, ułatwiająca obróbkę zdjęć, działająca z poziomu przeglądarki, wystarczy że założysz konto na stronie, bezpłatnie!

IrfanView (http://www.irfanview.com/) - darmowy program do podstawowej obróbki zdjęć, w tym zmiany formatu, wyostrzenia, kadrowania.

Autor:

Merkandi

Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.