Faq: Czy mogę promować swoje produkty na Merkandi ?


Platforma Merkandi oferuje Państwu możliwość publikowania nieograniczonej liczby ofert. Umieszczanie przez Państwa ofert daje potencjalnym klientom możliwość zapoznania się z asortymentem oferowanym przez Waszą hurtownię oraz z poszczególnymi produktami i warunkami zakupu. Jednym słowem, dodawanie ofert jest formą reklamy: zdjęcie oraz opis oferty może pojawić się na stronach Merkandi we wszystkich jej wersjach językowych (konieczne będzie ich przetłumaczenie) i wzbudzić zainteresowanie nie tylko naszych użytkowników, ale także osób, które jeszcze nimi nie są, a trafiły na stronę Merkandi poszukując dany typ towaru. Aby dodatkowo zwiększyć prawdopodobieństwo, że Państwa oferta wzbudzi większe zainteresowanie, po wykupieniu wybranej formy promocji zostanie ona w odpowiedni sposób wyróżniona. W tym zakresie mają Państwo do wyboru następujące formy promocji:

- Hit Tygodnia na Merkandi - według naszych analiz jest to najskuteczniejsza reklama na Merkandi, wyświetlana w dużym formacie na stronie głównej przez 7 dni.

- Top oferty na Merkandi - jest to idealna reklama, aby wyróżnić ofertę na Merkandi, wyświetlana rotacyjnie na stronie głównej przez 7 dni.

- Top oferta w wybranej branży - forma wyróżnienia oferty (rotacyjnie) na stronie jej kategorii (oferta pojawia się zawsze przed listą pozostałych ogłoszeń).

- Wyróżnienie w wybranej branży - pozwala na wyróżnienie swojej oferty i emisję oferty jako pierwszej w wybranej kategorii przez okres 14 dni.

- Wyróżnienie na Merkandi - forma reklamy wyróżniająca ofertę na żółto w danej kategorii. Aktywna przez 30 dni.


Powrót do listy