FAQ: DLACZEGO ZMIENILIŚMY KATEGORIE PRODUKTOWE?


Na platformie handlowej Merkandi znajdą Państwo szeroką gamę produktów oferowanych przez naszych Premium użytkowników - hurtownie, dystrybutorów, importerów, firmy zajmujące się towarami z aukcji i licytacji komorniczych z całego świata, ale przede wszystkim z krajów takich jak: Polska, Niemcy,  Anglia, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Ukraina  czy Grecja. Znajdą Państwo m.in. oferty zawierające towary z nadwyżek produkcyjnych oraz magazynowych, towary ze zwrotów konsumenckich, końcówek serii, stocków magazynowych, np. z wyprzedaży sezonowych, a także sprzęt poekspozycyjny i poleasingowy oraz towarów pochodzące z likwidacji sklepów, hurtowni, magazynów i różnych zakładów przemysłowych.

 

Jak dotąd oferty podzielone były na 21 kategorii, w których można było znaleźć niemal wszystko - od kosmetyków, produktów chemicznych, drobnego sprzęt gospodarstwa domowego, do maszyn przemysłowych lub samochodów. Wprowadzając zmiany w celu ułatwienia zarówno dodawania ofert, jak i odnajdywania interesujących Państwa asortymentów towarowych i poszczególnych produktów postanowiliśmy zmienić także kategorie i podkategorie w naszym serwisie.

 

Obecnie na stronie znajdą Państwo zmodyfikowaną ilość kategorii głównych, do których podporządkowane zostały odpowiednie podkategorie, tak aby maksymalnie skrócić czas przeszukiwania ofert i wyszukiwania produktów z branży, która Państwa interesuje.

 

Modyfikacja miała na celu lepszą klasyfikację ofert do późniejszej ich prezentacji dla potencjalnych zainteresowanych.

Mapa aktualnej listy kategorii dostępna jest na tej stronie


Powrót do listy