Twoje dane są szyfrowane. Rejestrujesz się bezpiecznie.

Zwiększ sprzedaż, kupuj taniej w Merkandi

Hurtowe towary z nadwyżek, końcówek serii i wyprzedaży ze 150 krajów!

Gwarancja satysfakcji
Sprawdż nasza stronę przez 14 dni bez ryzyka!
Dbamy o satysfakcję naszych użytkowników, dlatego dajemy Ci możliwość zwrotu kwoty abonamentu w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia aktywacji usługi. Bez zbędnych formalności i haczyków.
premium
679 PLN +VAT / rok
Rejestruję
standard
549 PLN +VAT / rok
Rejestruję
Okres dostępu do Merkandi 12 miesięcy 12 miesięcy
Gwarancja satysfakcji (14 dni na zwrot).
Nieograniczona ilość zapytań ofertowych.
Widoczne dane teleadresowe hurtowni.
Codzienny newsletter z nowymi ofertami.
Dostęp do ofert ze 150 krajów z rabatami do -90%.
Możliwość publikowania ofert zakupu
Panel zarządzania kontem, kontaktami, ofertami, edycja danych.
Dostęp do opinii o hurtowniach.
Dostęp do czarnej listy hurtowni.
Publikowanie nieograniczonej ilości ofert.
Promocja Twoich ofert w całej Europie.
Dodanie twojej firmy do międzynarodowego katalogu Merkandi.
Stworzenie wielojęzykowego opisu Twojej firmy
Zaawansowane statystyki odwiedzin ofert i profilu firmy
Import/Eksport towarów CSV, XLS, XML.
Pomoc osobistego konsultanta
Rejestruję Rejestruję

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich stawkę vat zgodną z dyrektywą UE.

Bezpieczne i sprawdzone metody płatności

Akceptowane metody płatności

Ponad 99,9% zadowolonych klientów. DOŁĄCZ DO NICH!

"(..) Doceniamy prosty i intuicyjny dostęp do danych. (..)"

Sm International Business Sa - Pinto Yasmina (manager)

Bardzo profesjonalna platforma handlowa. Top! Wsparcie techniczne zawsze pod telefonem. Super oferty.

Freek van Eijndhoven

"(..) Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług świadczonych przez firmę Merkandi i wybór ten okazał się słuszny. Informacje, do których dostaliśmy dostęp poprzez platformę Merkandi, są wyczerpujące, aktualne oraz profesjonalnie zarządzaneprzez miły i kompetentny zespół (..)"

LIDERING TEAM- Remigiusz Błaszczyk (Director comercial)

Nasz zespół pragnie podziękować za świetną platformę handlu hurtowego, jaką jest Merkandi. Dzięki niej dokonaliśmy sporo udanych transakcji!

ZOYA TISHENKO

Wszystko przejrzyście ułożone, bardzo dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu. Bardzo duży wybór świetnych produktów i wielu hurtowników.

Ömer Araz

Duży wybór ofert . Ofert które nie są dostępne na innych portalach . Super platforma handlowa . Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru .

Monika Malinowska

Dzięki Merkandi pozyskałem bardzo dużą ilość klientów, polecam kupującym jak i sprzedającym, prosty portal do obsługi dla każdego, szybki kontakt z wybranym klientem

Krzysztof Zaremba

Najlepsza witryna od stoków! Możesz znaleźć świetne oferty i wszystkie informacje są dostępne dla każdego typu klienta! Jedną z najlepszych funkcji jest to, że możesz znaleźć wszystkie informacje o hurtownikach i ich oceny!

Catalin Bunu

Jest to bardzo dobra platforma, która służy mi do sprzedaży moich produktów. To pierwszy raz, kiedy używam takiej platformy, ale od razu widać, że doskonale nadaje się do handlu, dzięki Merkandi sprzedaj dużo więcej.

Tania Bardales

Dobrze wykonana strona. Wszystko bardzo przejrzyste i bardzo pomocne. Opublikowaliśmy oferty, na które zawsze odpowiadziały poważne firmy.

Utec Sas

"(...)Korzystamy z platformy ponad 2 lata, i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Merkandi jest naprawdę pomocne, a dzięki szerokiemu spektrum oferowanych korzyści, rozwinęło się na rynku B2B(...)"

Attracting Real Leverage Ltd

Niezawodna i godna zaufania platforma do zakupu i sprzedaży odnowionej elektroniki. Mam prawdziwych i poważnych klientów korzystających z platformy i radzę innym, aby zrobili to samo.

Hasareeyan Amin

Najczęściej zadawane pytania


Czy mogę zarejestrować się na Merkandi nie posiadając firmy?

Tak, osoby prywatne mogą założyć konto na Merkandi. Należy jednak pamiętać, że niewielka część naszych hurtowników sprzedaje towary wyłącznie firmom. Natomiast aby sprzedawać na Merkandi należy mieć aktywną działalność gospodarczą.

Co zrobić, aby dokonać zakupu na Merkandi?

Aby kupować na Merkandi, należy zarejestrować konto i opłacić abonament. Po opłaceniu Twoje konto zostanie aktywowane, a Ty otrzymasz dostęp do danych kontaktowych sprzedających.

Gdzie znajduje się magazyn?

Merkandi nie sprzedaje towarów wystawionych na stronie - sprzedawcami są zweryfikowani hurtownicy. Dane dotyczące lokalizacji magazynów znajdują się w ich profilach i są dostępne po rejestracji i opłaceniu konta.

Czy mogę założyć konto testowe na Merkandi?

Merkandi nie oferuje kont testowych. Użytkownik może jednak ubiegać się o zwrot kosztów rejestracji w ciągu 14 dni. W przypadku niezadowolenia z naszego serwisu, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami na chacie. Nic nie ryzykujesz!

Czy sprzedawcy są sprawdzeni i czy towary są autentyczne?

Przed opublikowaniem swoich ofert, każdy hurtownik przechodzi proces weryfikacji. Taka weryfikacja ma na celu zwiększenie Twojego bezpieczeństwa podczas zawieranych transakcji. Dodatkowo weryfikujemy również oferty z produktami markowymi w celu potwierdzenia autentyczności i pochodzenia takiego towaru.