Referencje

(..) Platforma Merkandi to nowoczesne narzędzie, podnoszące jakość pracy i umożliwiające kontakt z klientami na bardzo szeroką skalę. Wprowadzenie tego rozwiązania w naszej firmie znacząco pomogło w funkcjonowaniu naszej hurtowni oraz dostarczyło nam nowych możliwości rozwoju. (..)

PL HAPPY TRADING

"(..) Prowadziłam małą firmę handlową o zróżnicowanym asortymencie. Moja współpraca z platformą Merkandi zaczęła się od spostrzeżenia wielu atrakcyjnych ofert zamieszczanych na platformie. Dzięki danym kontaktowym do wielu firm uzyskanym dzięki platformie Merkandi mogłam taniej zakupować produkty (..)"

PL ABC - Lidia Dziewierska
"(..) Jestem zadowolony ze współpracy (..)" PL PHU KARPA - Paweł Bimkiewicz

"(..) Zakres i jakość usług śwaidczonych przez firmę Merkandi spełnił nasze oczekiwania. Informacje przekazywane przez tą firmę są rzetelne i wiarygodne, a dostęp do nich prosty i intuicyjny. Wysoki poziom profesjonalizmu oraz kultury obsługi w Merkandi sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy niniejszą pozytywną opinię (..)"

PL eJOANNA.pl - Lucyna Regdosz

"(..) Na platformie Merkandi jesteśmy zarejestrowani od około roku czasu. Przez ten okres zdobyliśmy wielu partnerów oraz towarów handlowych. Jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem (..)"

PL NICE import-export - Janusz Gala

"(..) Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług świadczonych przez firmę Merkandi i wybór ten okazał się słuszny. Informacje, do których dostaliśmy dostęp poprzez platformę Merkandi, są wyczerpujące, aktualne oraz profesjonalnie zarządzaneprzez miły i kompetentny zespół (..)"

PL LIDERING TEAM- Remigiusz Błaszczyk (Director comercial)

"(..) Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z Merkandi i z przyjemnością polecam usługi tej firmy wszystkim zainteresowanym (..)"

PL F.H.U. "TITI" inż. Krzysztof Bożek

"(..) Usługi świadczone przez firmę Merkandi pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, a informacje są rzetelne i aktualne. Strona jest przejrzysta i czytelna (..)"

PL Krzysztof Taibert

"(..) Dzięki współpracy z Merkandi mamy dostęp do wielu atrakcyjnych ofert (..)"

PL F.H. LECH - Lech Jagoda

"(..) Jestem rocznym użytkownikiem serwisu Merkandi, po tym czasie z radością mogę stwierdzić że nie jest to zmarnowana inwestycja (..)"

PL F.H. MERCOR
"(..) Dzięki wykupieniu abonamentu nawiązałem wiele korzystnych i trwałych kontaktów handlowych. Jestem zadowolony, zarówno ze współpracy z kontrahentami, jak i decyzji o zarejestrowaniu się. Polecam wszystkim zainteresowanym zyskiem. (..)" PL MEDIATOR Urszula Kuc

"(..) Przystąpienie przez naszą firmę do platformy Merkandi okazało się świetną decyzją biznesową. Obszerna oferta, szybki i prosty dostęp do informacji, łatwe i intuicyjne zarządzanie, połączone z profesjonalną i miłą obsługą czynią Merkandi oczywistym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, poszukującego platformy handlowej z prawdziwego zdarzenia (..)"

PL SCK s.c.
"(..) Już przy pierwszej transakcji z jedną z hurtowni zwróciła mi sie inwestycja w dostęp do serwisu. (..)" PL Centrum Obsługi Samochodów

"(..) Jesteśmy partnerem platformy Merkandi od ponad roku i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, iż nasza współpraca zaowocowała licznymi kontaktami handlowymi oraz przysporzyła nam nowych możliwości rozwoju. Informacje zawarte w serwisie są na bieżąco aktualizowane. Możliwość wyrażania opinii o hurtowniach, ostrzega przed nierzetelnymi kontrahentami, a mnogość ich ofert podnosi atrakcyjność (..)"

PL K.B. PARTNERS s.c.

"(..) Nasza firma ma przyjemność współpracować z firmą Merkandi, właścicielem portalu Merkandi. Firma Merkandi jest rzetelnym partnerem. Udziela pomocy przy pierwszym poznawaniu portalu. Dalszy kontakt, również nie jest utrudniony (..)"

PL CUBBY
"(...)Platforma Merkandi jest świetnym miejscem, w którym bez problemu możemy znaleźć nowych dostawców. Mając dostęp do platformy bez problemu znajdziemy też nowych odbiorców, nie tylko na rynku krajowym. Dzięki współpracy z Merkandi mamy łatwy dostęp do dużej ilości produktów w niskich cenach(...)" PL AMIGO MICHAŁ DĄBROWSKI
(...) Polecany usługi platformy internetowej Merkandi. Wyrażamy zadowolenie ze współpracy z ta firmą. Usługi oferowane przez Merkandi świadczone są na najwyzszym poziomie (...) PL Tenos Group s.r.o
"(...) Mam możliwość korzystać z usług Merkandi praktycznie od początku swojej działalności handlowej. Gdy rejestrowałem konto się w serwisie pare lat temu ( gdzy Merkandi występowało jeszcze pod nazwą Retourware24 ) miałem spore obawy czy wart wydawać pieniądze na taką inwestycje. Okazało się jednak, że w krótkim czasie zwróciła mi się ona kilkukrotnie, a dostawcy, których pozyskałem w tamtym okresie dostarczają mi towar do dnia dzisiajeszego (...)" PL InComplex Szymon Meronk
"(...) Nasze ponad dwuletnie doświadczenie w korzystaniu z platformy Merkandi pozwala ją ocenić jako niezwykle przejrzystą w obsłudze i przyjazną dla użytkownika. Cenne udogodnienie stanowi dostępność polskiej wersji językowej. Dodatkowym atutem platformy jest ograniczenie formalności rejestracyjnych do niezbędnego minimum (...)" PL Dominat

"(...) Trzy lata temu zdecydowaliśmy się na rejestrację na portalu Merkandi, by pozyskać adres jednego ze sprzedawców na portalu. Klika dni później sami postanowiliśmy spróbować takiej formy sprzedaży. Wybór ten był jak najbardziej słuszny (...)"

PL Foto-Mil

"(...) niniejszym oznajmiam, że jestem bardzo zadowolona z usług, świadczonych przez firmę Merkandi (...)"

DE Meganova Warenhandelsgesellschaft mbH

"(...) jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i możemy platformę polecić wszystkim zainteresowanym (...)"

DE MIKO-Handel

"(...) z przyjemnością potwierdzamy, że strona Merkandi jest prawdopodobnie najbardziej efektywną platformą b2b. Jakość kontaktów handlowych też jest wysoka. Podoba nam się także system komentarzy, poprzez który można wskazać "czarne owce" (...)"

DE FASHION-FOR-LESS Limited

"(..) Doceniamy prosty i intuicyjny dostęp do danych. (..)"

GB Sm International Business Sa - Pinto Yasmina (manager)

"(..) Jesteśmy zadowoleni z tego, że znaleźliśmy stronę taką jak ta. Uważam, że jest bardzo przydatna dla firm, które handlują na całym świecie. Poprzez ten serwis, jesteśmy w stanie znaleźć wiele okazji do robienia interesów. Serdecznie dziękujemy za tę stronę. (..)"

GB SALDIS Electro Europa S.L.

"(...)Korzystamy ze strony od roku, i możemy powiedzieć, że znaleźliśmy dobrych klientów i dobre okazje do zrobienia interesów.(...)"

GB S.C. IMPORT INVEST CONSTRUCT SRL

"(...)Korzystamy z platformy ponad 2 lata, i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Merkandi jest naprawdę pomocne, a dzięki szerokiemu spektrum oferowanych korzyści, rozwinęło się na rynku B2B(...)"

GB Attracting Real Leverage Ltd

"(..) Informacje dostarczane przez tę firmę są zawsze rzetelne. (..)"

GB EUROSTOCK

"(...)Bardzo się rozwinęli w ostatnich latach. Na początku była to mała platforma, ale obecnie docierają do osób z całego świata.(...)"

GB cazOOm BV

"(..) Znaleźliśmy mnóstwo interesujących firm, od których można kupić towar w świetnych cenach. Co więcej, sprzedaliśmy również dużo naszych produktów, ponieważ firmy kontaktowały się z nami w sprawie naszych ofert. (..)"

GB REACTION CO Nick Robotis

Bezpłatny NEWSLETTER Merkandi

Szanujemy Twoją prywatność możesz w każdej chwili wypisać się z newslettera Merkandi