FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
24 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Merkandi

Handel hurtowy bez GRANIC

Czym jest Merkandi?

Merkandi jest międzynarodową platformą handlu hurtowego dla towarów oferowanych zarówno w regularnej sprzedaży hurtowej, jaki i pochodzących z zajęć komorniczych, nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, likwidacji firm, zwrotów konsumenckich, itd.

Ponad 100 000

użytkowników

Ponad 1 200

komentarzy

Ponad 150

krajów świata

Wizja

Tworzymy przyszłość handlu hurtowego. Eliminujemy granice, bariery językowe, zwiększamy bezpieczeństwo transakcji. Tworzymy jedno miejsce, w którym międzynarodowy handel hurtowy staje się prosty, łatwo dostępny, bezpieczny. Realizujemy wizję jednego portalu, który łączy hurtowników i oferty z całego świata, zwiększając konkurencyjność na rynku i dostęp do szerszego wachlarzu asortymentu, zapewniając jednocześnie możliwość skalowania biznesu o nowe rynki i klientów.

Targi

We wrześniu 2019 odwiedziliśmy międzynarodowe targi e-commerce IAW. Reprezentacja 3 członków naszego zespołu przez 3 dni gościła klientów i odwiedzających informując o naszej działalności i zaletach płynących z korzystania z naszej platformy. Zapraszamy do odwiedzania nas na kolejnych targach, na których będziemy się regularnie wystawiać.

Merkandi IAW 2019


Obsługa językowa

Pomagamy skutecznie kupować i sprzedawać towar w nigdzie niespotykanych cenach hurtowych i oferujemy obsługę Klienta w następujących językach:


Obszar działania

Działamy w następujących krajach:

 
Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.