HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Dla sprzedających

Platforma handlu hurtowego #1 dla sprzedających. Jedna platforma, zasięg na cały świat. Mnogość narzędzi i wiele korzyści

Czym jest Merkandi?

Merkandi to międzynarodowa platforma handlu hurtowego, która zrzesza hurtowników, dystrybutorów, importerów i eksporterów, działających w branży handlu hurtowego.

Nasza platforma, działa na europejskich i światowych rynkach, jest dostępna w wielu językach i umożliwia szybkie dotarcie do odbiorców, zainteresowanych stałą współpracą w zakresie dostaw palet lub kontenerów z towarem.

Ponad 100 000

użytkowników

Ponad 1 200

komentarzy

Ponad 150

krajów świata

Odkryj Światowy Handel i zwiększaj sprzedaż z Merkandi

W Merkandi rozumiemy, że sukces sprzedawców w handlu hurtowym zależy od dostępu do najlepszych narzędzi biznesowych. Dlatego dla sprzedających stworzyliśmy platformę, która oferuje liczne korzyści:

Promocja Twoich ofert w całej Europie

Dbamy o zasięg - pozycjonujemy Twoje ogłoszenia produktowe w Google, w sieci mediów społecznościowych itp.

Wielojęzyczny opis Twojej firmy

Tłumaczymy opis Twojej firmy na wszystkie języki platformy

Import/Eksport towarów CSV, XLS, XML

Dajemy możliwość zamieszczenia całych katalogów Twoich produktów jednym kliknięciem myszy.

Twoja firma w międzynarodowym katalogu

Umieszczamy Twoją firmę w międzynarodowym spisie hurtowników i producentów.

Publikowanie nieograniczonej ilości ofert

Umożliwiamy Ci zamieszczanie ofert bez limitu, ze zdjęciami i listami produktów.

Pomoc osobistego konsultanta

Oferujemy Ci wsparcie i możliwość konsultacji z Twoim doradcą poprzez telefon, e-mail, LiveChat.

Towary nowe, używane odnowione i uszkodzone

Udostępniamy Ci miejsce do zamieszczenia ofert produktów pochodzących z różnorodnych źródeł.

Jedno konto - cały Świat

Umieszczamy Twoje oferty na wszystkich dedykowanych stronach kluczowych rynków, w ojczystych językach kupujących.

Brak dodatkowych opłat za sprzedaż

Płacisz tylko za subskrypcję, brak ukrytych opłat i prowizji od transakcji - z nami maksymalizujesz swoje zyski.

Zarejestruj się już dziś i rozpocznij sprzedaż

Dołącz do grona ponad 100 tysięcy zadowolonych użytkowników

Opinie o Merkandi

Czyli jak nas oceniają nasi użytkownicy

Dobry i wysoki roczny dochód, dobre miejsce aby ofeowac produky, świetne zasoby dla firm i dobre dochody. Aktualni dostawcy


Abbas Alikhademi

Super portal pozwolił w łatwy sposób nawiązać kontakt z nowymi firmami. Można znaleźć interesujący towar lub wystawić swój asortyment. Polecam


Marek Morawiec

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Pani Maria jest najlepszym przykładem odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu. Pomoc zostaje udzielona szybciej niż potrafi wystygnąć kawa w kubku, Pani Maria zawsze mila kulturalna i skora do pomocy. Potrafi zachęcić do skorzystania z platformy – w żaden sposób nie mylić z nachalnym naciąganiem na założenie konta. Jeśli chodzi o samą platformę, prosta, przejrzysta oraz daje dużo możliwości i jest przyjemna do użytkowania.


Pawel Goldyn

Korzyści dla sprzedających

Cały świat w zasięgu ręki

Na międzynarodowej platformie handlu hurtowego zrzeszamy producentów i hurtownie głównie z Europy, ale także z Azji i USA. Nasza społeczność to każdego dnia powiększająca się grupa producentów, hurtowników, pośredników handlowych, dystrybutorów oraz właścicieli sklepów oferujących lub chcących kupić towary nowe i używane, odnowione lub uszkodzone. Naszym głównym celem jest ułatwienie handlowcom wyszukiwania rzetelnych partnerów handlowych, nawiązania z nimi kontaktu oraz docelowo - prowadzenie owocnej współpracy.

Użytkownikom, zainteresowanym zakupem, Merkandi oferuje dostęp do międzynarodowej bazy hurtowników, specjalizujących się w sprzedaży produktów regularnych oraz stocków towarowych - są to hurtowe ilości bardzo tanich produktów z nadwyżek produkcyjnych, magazynowych, towarów ze zwrotów konsumenckich, końcówek serii, stocków magazynowych, np. z wyprzedaży sezonowych, a także sprzęt poekspozycyjny i poleasingowy, oraz towary pochodzące z likwidacji sklepów, hurtowni, magazynów i różnych zakładów przemysłowych.


Kompletny i godny zaufania profil sprzedającego

Po zarejestrowaniu się i opłaceniu rocznego abonamentu oraz przejściu pozytywnej weryfikacji przeprowadzonej przez naszych pracowników hurtownik otrzymuje status sprzedającego. Wówczas ma zarówno dostęp do bazy hurtowników, publikujących oferty sprzedaży, jak i sam dysponuje kontem sprzedającego, za pomocą którego może zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń na posiadane towary.

Weryfikacji zostaje poddany każdy, kto chce opublikować swoją ofertę na Merkandi. Wówczas sprzedający ma możliwość prezentacji swojej firmy na platformie w wielu językach, z pełnymi danymi kontaktowymi: adresem, mailem, telefonem, linkiem do oficjalnej strony oraz opisem działalności. Dzięki czemu zwiększa zaufanie i rozpoznawalność wśród międzynarodowych klientów.


Wygodny panel sprzedaży produktów

W karcie każdego hurtownika znajdują się informacje, mające na celu ułatwienie kupującemu kontakt i zakup oferowanych przez sprzedającego produktów. Informacje te dotyczą m.in. form dostawy towarów, metod płatności za zakupiony towar czy języków, w jakich można nawiązać kontakt z hurtownikiem.Intuicyjny i funkcjonalny panel sprzedającego, umożliwia łatwe dodawanie oraz zarządzanie ofertami oraz ich promowanie. Wskaźnik jakości oferty umożliwia optymalizację atrakcyjności poszczególnych ofert.

Za pomocą funkcjonalnej skrzynki wiadomości i zamówień zainteresowani zakupem wystawionego towaru, mogą nawiązać bezpośredni kontakt handlowy ze sprzedającymi i w prosty sposób utrzymywać stałe relacje biznesowe. Merkandi nie pobiera prowizji od sprzedaży czyli hurtownik generuje zysk bez marży czy dodatkowych opłat.

Zarejestruj się już dziś i rozpocznij sprzedaż

Dołącz do grona ponad 100 tysięcy zadowolonych użytkowników

Bezpłatny newsletter dla kupujących ze 150 krajów

Tutaj najważniejsze są oferty. Zarówno użytkownicy Merkandi jak osoby zainteresowane handlem hurtowym, które potwierdziły subskrypcję bezpłatnego newslettera, codziennie są informowani o nowościach produktowych oraz najlepszych ofertach na platformie. Tym samym produkty zamieszczane na platformie są regularnie prezentowane tysiącom potencjalnych kupujących, co zwiększa szansę na szybkie znalezienie nabywcy. Wskazanie przy zapisie do newslettera wybranych kategorii i grup towarowych, umożliwia otrzymanie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb.

Subskrybenci wielojęzycznego newslettera otrzymują również informacje o ważnych zmianach w serwisie i promocjach. Oferty prezentowane na platformie Merkandi są widoczne dla wszystkich użytkowników Internetu natomiast, aby zobaczyć dane kontaktowe hurtownika wystawiającego ofertę należy zarejestrować się na Merkandi.


Zaawansowane statystyki, odwiedziny profilu firmy i ofert

Dzięki dostępowi do zaawansowanych statystyk sprzedawca na Merkandi ma wgląd w skuteczność swoich ofert. Obserwuje dane takie jak ilość wyświetleń ofert oraz profilu, może też sprawdzić liczbę obserwujących profil lub oferty. Analiza ruchu pozwala hurtownikowi na lepsze dostosowanie strategii sprzedażowej.

Dzięki wielojęzycznemu opisowi produktów oferty docierają do szerokiej grupy klientów z różnych krajów i sprzedawca zyskuje jeszcze więcej odwiedzających, i ma jeszcze większy zasięg wśród potencjalnych klientów. Ponadto każdego dnia zespół specjalistów Merkandi dba o sprzedaż i popularność ofert hurtowników np: poprzez moderację ofert. Jako użytkownik platformy hurtownik może również liczyć na pomoc wielojęzycznego Działu Obsługi Klienta, czynnego od poniedziałku do piątku.

Podsumowując, platforma handlu hurtowego Merkandi wspomaga sprzedawców w budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Ułatwia odnalezienie rzetelnych odbiorców hurtowych, zainteresowanych produktami z oferty Sprzedającego branży, a także umożliwia szybkie i łatwe nawiązywanie kontaktu z nimi oraz realizację sprzedaży produktów w konkurencyjnych cenach na rynku.

Merkandi na świecie

Kraje, w których działamy wraz z naszymi klientami

 

150 krajów

Posiadamy oferty i użytkowników aż ze 150 krajów

34 domeny

Posiadamy aż 34 wersje językowe naszej platformy

Tysiące kupujących

Liczne grono zainteresowanych zakupem

Zarejestruj się już dziś i rozpocznij sprzedaż

Dołącz do grona ponad 100 tysięcy zadowolonych użytkowników

Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.