Nawiązuj kontakty z hurtownikami z całej Europy!

Tylko zweryfikowani hurtownicy z 26 krajów

Zaloguj sięlubZarejestruj się
Baza hurtowni na Merkandi

Handel hurtowy z prawdziwego zdarzenia!

Jesteśmy platformą handlu B2B, zrzeszającą hurtownie i kupujących z Europy. Dzięki naszej obszernej bazie hurtowników, otrzymujesz dostęp do informacji o firmach, które oferują towary ze stocków, licytacji komorniczych, nadwyżek produkcyjnych czy wyprzedaży.

Okazje cenowe każdego dnia! Dzięki Merkandi masz możliwość otrzymywania dziennych lub tygodniowych newsletterów, w których znajdziesz informacje o nowych produktach, zamieszczanych przez hurtownie promujące swój towar na naszej stronie.

Nasza platforma dostarcza możliwość zakupu towarów największych producentów, a to wszystko za niewielką część ich ceny hurtowej. Od markowej odzieży pochodzącej z likwidacji sklepów (oryginalne, pełnowartościowe produkty), poprzez towar ze stocków, zwrotów (tzw. Retour Ware), a skończywszy na wyposażeniu całych hal magazynowych i zakładów produkcyjnych z likwidacji i zajęć komorniczych.


Profesjonalny katalog hurtowni

Producenci, dostawcy, dystrybutorzy, hurtownicy itp. w jednym miejscu. Przedstawieni w intuicyjny sposób abyś mógł się skontaktować z każdym w błyskawicznym tempie

Hurtownie z całej Europy. I nie tylko!

Hurtownie z ponad 70 krajów Europy a także Stanów zjednoczonych, Áfryki i Ameryki łacińskiej. Nie ograniczaj się, kupuj po najniższych cenach i nie daj szans konkurencji

Kontakt bez pośredników

Dane kontaktowe bezpośrednio do hurtowników. Koniec z dzwonieniem do pośredników i czekaniem na odpowiedź. Kupuj towary bezpośrednio u źródła!


Zweryfikowani hurtownicy
Tylko zweryfikowani hurtownicy

Każdy hurtownik przed dodaniem choćby jednej oferty musi przejść przez naszą weryfikację. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa - byś miał pewność, że kupujesz od rzetelnych firm.

Towary po najniższych cenach
Towary poniżej 10% ich wartości

Tylko na Merkandi znajdziesz niepowtarzalne oferty od hurtowników, którzy sprzedają towar nawet poniżej 10% jego wartośći. To ogromne możliwości zarobku dla Ciebie, więc nie daj się wyprzedzić.

Opinie o hurtownikach
Opinie o hurtownikach PREMIUM

Konto PREMIUM daje Tobie dodatkową możliwość sprawdzenia opinii innych użytkowników o hurtowników. Lubisz kupować bezpiecznie? Sprawdź opinie innych przed zakupem!

Nieograniczone kontakty
Nieograniczona liczba kontaktów

Jedynym ograniczeniem jest Twój czas. Kontaktuj się z wszystkimi hurtownikami bez ograniczeń!

Hurtownie z wyjątkowym towarem
Hurtownie z towarem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Skontaktuj się z hurtownikami, którzy nigdzie nie publikują swojego towaru i sprzedają tylko stacjonarnie. Tych ofert nie znajdziesz nigdzie w internecie!

Czarna lista
Czarna lista hurtowni PREMIUM

Korzystasz z innych portali? Nie daj się nabrać. Mając dostęp do naszej czarnej listy możesz sprawdzić czy dany hurtownik jest rzetelny.

Zacznij kupować międzynarodowo po najniższych cenach!
Zarejestruj się >>