APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Czujniki parkowania z wyświetlaczem lusterka pni P03

94,85 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-P03
EAN:
5949066512858
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Czujniki parkowania

Zestaw PNI P03 jest wyposażony w 4 wysokowydajne czujniki, które wykrywają przeszkody w obszarze, w którym są skierowane. Ilość 4 sztuk pozwala na bardzo dobre pokrycie obszaru za samochodem podczas cofania, eliminując tym samym ryzyko uderzenia w przeszkody ukryte poza klasycznym polem widzenia.

Odległość wykrywania 0,3 - 2 m

Czujniki parkowania PNI P03 mają zasięg od 0,3 do 2 m. Czujniki są aktywowane automatycznie po ustawieniu samochodu na biegu wstecznym. Czujniki są zamocowane w tylnym pasku samochodu, wiercąc pręt za pomocą specjalnej głowicy do wiertarki dołączonej do zestawu.

Sygnalizacja wizualna i dźwiękowa

Czujniki parkowania ostrzegają wizualnie w lusterku za pomocą wyświetlacza LED za pomocą wskaźników metrycznych i kierunkowych, ale także dźwiękowo, poprzez specyficzne dźwięki, które stają się coraz bardziej dotkliwe, bliskość przeszkody. System wykrywa odległość między samochodem a przeszkodami za pomocą czujników ultradźwiękowych zainstalowanych w tylnym zderzaku. Za pomocą alarmu dźwiękowego wykrywany jest bezpieczny obszar.

Zestaw czujników parkowania

Zestaw PNI P03 zawiera lusterko wsteczne z wyświetlaczem LED z odległością numeryczną, jednostkę centralną zamontowaną z tyłu samochodu i cztery czujniki o maksymalnym zasięgu 2 m.

Funkcja ON/OFF jest niedostępna

Funkcja ON/OFF NIE jest dostępna dla modelu czujnika parkowania PNI P03. System jest aktywowany automatycznie po wejściu do samochodu w pozycji cofania.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.