APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Falownik słoneczny ON / OFF Grid PNI GreenHouse SB3600 3.6KW MPPT 48V wtrysk

5 094,18 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-SB3600FGO
EAN:
1094922163423
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Oszczędzaj rachunki za energię elektryczną
Falownik solarny ON/OFF Grid PNI GreenHouse SB3600 to elastyczny i inteligentny falownik słoneczny o szerokim zakresie napięcia Mppt. Ten hybrydowy falownik słoneczny może zasilać wszystkie typy urządzeń w domu lub w biurze, może być również stosowany w stacjach elektrycznych.
Jest to hybrydowy falownik do magazynowania energii, może zasilać energię elektryczną do sieci, korzystać z energii słonecznej za darmo, aby pomóc Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto falownik ten posiada funkcję czujnika CT kontroli eksportu, co ułatwia falownikowi ograniczenie mocy dystrybucyjnej, gdy jest w trybie sieci.

Komunikacja Wi-Fi
Możesz pobrać aplikację na swój telefon. mobilne i możesz monitorować cały system, będziesz wiedział, ile energii elektrycznej wytwarza i ile energii należy rozprowadzić do użytku.

Czysta moc sinusoidalna
Wyjście elektryczne fali fali fali słonecznej ON / OFF Grid PNI GreenHouse SB3600 jest czystą falą sinusoidalną, która ma taką samą jakość jak użyteczna i / lub wewnętrzna moc. Ten typ przebiegu jest odpowiedni dla większości urządzeń i urządzeń elektrycznych. Ta czysta sinusoidalna jednostka oferuje więcej możliwości niż zmodyfikowane sinusoidalne falowniki, ponieważ jest czystszą formą mocy. Czysta sinusoida skutecznie redukuje również hałas wytwarzany podczas użytkowania urządzeń.

Pomaga kontrolować każdy szczegół
Na ekranie falownika wyświetlane są przydatne informacje o działaniu systemu: parametry sieci, parametry akumulatora, parametry ładowania słonecznego, błędy funkcjonalne, parametry konsumenckie. Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.