APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Falownik solarny ON Grid GREENHOUSE PNI SP6000 6KW MPPT wtrysk w ret

3 638,71 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-SP6000GO
EAN:
5949066517082
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Oszczędzaj rachunki za energię elektryczną
Falownik solarny ON Grid PNI GreenHouse SP6000 to elastyczny i inteligentny falownik solarny o szerokim zakresie napięcia mppt. Ten hybrydowy falownik słoneczny może zasilać wszystkie typy urządzeń w domu lub w biurze, może być również stosowany w stacjach elektrycznych.
Jest to hybrydowy falownik do magazynowania energii, może zasilać energię elektryczną do sieci, korzystać z energii słonecznej za darmo, aby pomóc Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto falownik ten posiada funkcję czujnika CT kontroli eksportu, co ułatwia falownikowi ograniczenie mocy dystrybucyjnej, gdy jest w trybie sieci.

Komunikacja Wi-Fi
Możesz pobrać aplikację na swój telefon. mobilne i możesz monitorować cały system, będziesz wiedział, ile energii elektrycznej wytwarza i ile energii należy rozprowadzić do użytku.

Czysta moc sinusoidalna
Wyjście elektryczne fali falownika słonecznego ON Grid PNI GreenHouse SP6000 jest czystą falą sinusoidalną, która ma taką samą jakość jak użyteczna i / lub wewnętrzna moc. Ten typ przebiegu jest odpowiedni dla większości urządzeń i urządzeń elektrycznych. Ta czysta sinusoidalna jednostka oferuje więcej możliwości niż zmodyfikowane sinusoidalne falowniki, ponieważ jest czystszą formą mocy. Czysta sinusoida skutecznie redukuje również hałas wytwarzany podczas użytkowania urządzeń.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.