FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Klausberg KB-7144 Zestaw garnków parowych, 3-częściowy, stal nierdzewna, średnica 24cm - oferta hurtowa

73,20 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
4 sztuk
Dostępna ilość
750 sztuk
Kraj
Polska
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
3 dni
SKU:
KB-7144
EAN:
5902666614444
Ostatnia aktualizacja
1 tydzień temu

Aktualne oferty z tej kategorii Aktualne oferty hurtownika
Opis oferty

Odkryj zestaw garnków do gotowania na parze Klausberg KB-7144, najwyższej jakości niezbędny sprzęt kuchenny stworzony do zakupów hurtowych. Ten wyjątkowy zestaw zawiera trzy kluczowe elementy stworzone w celu zwiększenia wydajności gotowania i trwałości.

Każdy element jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zaprojektowanej tak, aby wytrzymać próbę czasu. Dno termiczne zapewnia wyjątkowe przewodzenie ciepła, umożliwiając szybkie nagrzewanie się potraw przy jednoczesnym utrzymaniu idealnej temperatury przez dłuższy czas.

Przemyślana konstrukcja tego zestawu do gotowania na parze zawiera odporną na kapanie wargę, idealną do płynnego, pełnego wdzięku nalewania bez bałaganu. Zachęca się do gotowania świadomego zdrowotnie, ułatwiając przepisy, które wymagają minimalnej ilości wody i mniejszej ilości tłuszczu.

Ten zestaw można myć w zmywarce, co potwierdza jego wygodę i łatwość konserwacji. W zestawie znajduje się zapiekanka o pojemności 5,0 litra o wymiarach Ø24x11,5 cm, uniwersalny wkład do gotowania na parze oraz solidna szklana pokrywa do monitorowania gotowania.

Mądry wybór dla dostawców z branży hotelarskiej, usług cateringowych i restauracji, które chcą kupować hurtowo, zapewniając, że ich kuchnia jest wyposażona w niezawodne narzędzia, które są zbudowane z myślą o trwałości.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.