FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Kamera myśliwska PNI Hunting 2C, 8MP, 720P, noktowizor, 26 diod IR

254,45 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-HUNT2C
EAN:
5949066512773
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Kamera monitorująca dziką przyrodę z szerokim kątem widzenia i noktowizorem
Mniejszy niż inne kamery myśliwskie, o wysokości zaledwie 100 mm, PNI Hunting 2C ma tę zaletę, że doskonale się kamufluje. Kamera wyposażona jest w 26 diod IR 940nm (13 u góry i 13 na dole), które zapewniają widoczność w warunkach słabego oświetlenia do odległości 15 metrów. Podczas wyzwalania zdjęć diody LED nie będą wytwarzać silnego błysku, który mógłby odstraszyć zwierzęta. 1-calowy ekran LCD z automatycznym wyłączaniem oszczędzania energii umożliwia przeglądanie zdjęć i nagrań wideo, orientacji aparatu i ustawień menu.
 
Zaskakujące zdjęcia odsłaniają tajemnice dzikiej przyrody
Wbudowany czujnik ruchu wyzwala nagrywanie tylko wtedy, gdy kamera wykryje ruch. Aby uniknąć fałszywych alarmów, zwróć szczególną uwagę na miejsce instalacji pomieszczenia. Usuń z pola widzenia gałązki lub inne elementy, które poprzez ich przesunięcie mogłyby spowodować uruchomienie kamery. Kąt PIR 100 stopni, czas otwarcia migawki 0,8 sekundy i maksymalnie 7 kolejnych zdjęć zapewniają uchwycenie wszystkich szczegółów i całej akcji.
Kolorowy czujnik CMOS, zdjęcia 8MP, nagrania wideo HD 1280x720P w żywych i jasnych kolorach w ciągu dnia (czarno-białe w nocy) oraz tryb wielokrotnego fotografowania zapewniają niezapomniane wrażenia wizualne. Niezależnie od tego, czy masz oko na swój dom, ogród lub farmę, czy też obserwujesz i monitorujesz życie i zwyczaje dzikich zwierząt, pokój PNI Hunting 2C jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Dzięki niewielkim wymiarom, obudowie wyglądającej na kamuflaż i przyciemnionej, POKÓJ MYŚLIWSKI PNI Hunting 2C staje się prawie niemożliwy do wykrycia. Klasa IP56 zapewnia ochronę pomieszczenia przed kurzem, deszczem i wilgocią.
 
Wyzwalanie w nocy przy wykrywaniu ruchu
Pni Hunting Camera Hunting 2C ma wszystkie narzędzia, których potrzebuje nawet niedoświadczony użytkownik: ekran LCD do programowania kamery, diody IR LED do nagrywania w nocy, czujnik ruchu do aktywacji kamery tylko podczas przechodzenia zwierząt, obiektywy szerokokątne i gniazdo kart micro SD o maksymalnej pojemności 32GB do zapisywania nagrań (karta micro SD nie jest dołączona). Zalecenie: sformatuj kartę micro SD przed użyciem.

4 x zasilacz AA
PNI Hunting 2C może być zasilany 4 alkalicznymi bateriami AA, które zapewniają średnią żywotność do 4 miesięcy lub 5V przez gniazdo micro USB. Baterie nie są dołączone. USB-mini USB jest dołączony.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.