FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Kamera nadzoru wideo PNI IP30 na żywo 1.3MP GSM 4G SIM slot, dla

545,26 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
JAKO - gsm
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-IP30
EAN:
5949066509001
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Metody dostępu i kontroli
Kamerą PNI House IP30 można sterować z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji CamHi kompatybilnych z systemami Android i iOS, a z komputera PC za pomocą oprogramowania HiP2P. Plik instalacyjny CMS znajduje się na płycie CD dołączonej do pakietu lub można go pobrać z naszej strony internetowej, ze strony produktu, sekcja download.

Modem 4G/3G z kartą microSIM i routerem WiFi
Modem 3G/4G wbudowany w kamerę oferuje użytkownikowi nowy sposób przesyłania obrazu przez Internet. Wystarczy włożyć kartę SIM z internetem, a będziesz miał łatwy dostęp do kamery z dowolnego miejsca na świecie. Ten modem ma również router WiFi, który umożliwia użytkownikowi bezpośrednie połączenie z kamerą, gdy znajduje się ona w pobliżu w celu oglądania lub konfiguracji.

Funkcja P2P i rozdzielczość HD
Kamera IP PNI IP30 ip30 dostępna jest bezpośrednio przez łącze P2P, bez konieczności konfigurowania routera. Wprowadzając nazwę użytkownika i hasło, masz łatwy dostęp do wszystkich funkcji pokoju.

Obraz nawet przy słabym oświetleniu
Kamera IP PNI IP30 wyposażona jest w dwie diody INFRARED ARRAY LED, co pozwala na oglądanie obrazu w nocy, z odległości do 40 m. Może być używany do nadzoru domowego, biur, fabryk, sklepów, a także może być używany jako pokój myśliwski. Proste, wygodne i w czasie rzeczywistym.

MicroSD lub zdalne nagrywanie kart na komputerze lub NVR
Obrazy wykonane przez kamerę wideo można nagrywać na karcie micro SD, która jest zainstalowana wewnątrz kamery, na komputerze, przez Internet (pod warunkiem, że jest włączona podczas nagrywania) lub na NVR (pod warunkiem, że zainstalowano co najmniej jeden dysk twardy ustawiony na tryb odczytu i zapisu). Kamera IP 30 jest również kompatybilna z systemami NVR ONVIF.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.