FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
10 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Kamera wideo PNI IP930W 1080P 2 MP z siecią bezprzewodową IP P2P PTZ

145,40 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-IP930W
EAN:
5949066514814
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Kompatybilna aplikacja
Aby uzyskać dostęp, monitorować i sterować kamerą zdalnie przez Internet z dowolnego urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android lub iOS, masz do dyspozycji bezpłatną aplikację YI IoT i oprogramowanie na PC / laptop z systemem Windows o tej samej nazwie, które można pobrać ze strony produktu.

Inteligentne śledzenie ruchu
Kamera IP930W jest wyposażona w specjalną i unikalną funkcję, a mianowicie inteligentne śledzenie ruchu. Co dokładnie robi? Kamera obraca się za obiektem, osobą, zwierzęciem, które porusza się w kadrze, podążając za nim, aż opuści nadzorowany obszar.  Oczywiście nie brakuje funkcji ostrzegania na smartfonie o detekcji ruchu, a zapisywania filmów tylko do detekcji ruchu.

Komunikacja dwukierunkowa
Dzięki funkcji nagrywania w pętli, kamera nagrywa w sposób ciągły, usuwając najstarsze nagrania i zapisując nowsze, bez interwencji użytkownika.

Rozdzielczość Full HD
Aparat o stopniu ochrony IP930W rejestruje filmy w maksymalnej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, co zapewni bardzo dobrą jakość obrazu.

Rejestracja w pętli
Dzięki funkcji nagrywania w pętli, kamera nagrywa w sposób ciągły, usuwając najstarsze nagrania i zapisując nowsze, bez interwencji użytkownika.

Obraz nawet przy słabym oświetleniu
Kamera IP IP PNI IP930W wyposażona jest w 2 diody podczerwieni, co pozwala na oglądanie w nocy, na odległość do 5 - 10 m (odległość zmienia się w zależności od koloru obiektów, ścian, światła otoczenia itp.). Może być stosowany do nadzoru domu, biur, fabryk, sklepów, szpitali itp. Proste, wygodne i w czasie rzeczywistym.

Możliwość rotacji PTZ
Kamera oferuje użytkownikowi możliwość zdalnego sterowania obrotem pod kątem 355° w poziomie i 155° w pionie, co zapewnia znacznie większy i prawie pełny widok chronionej przestrzeni. Inną przydatną funkcją jest funkcja zoomu cyfrowego, która umożliwia powiększanie w celu uzyskania większej liczby szczegółów.

Nagrywanie lokalne lub zdalne
Aparat o stopniu ochrony IP930W wyposażony jest w slot kart microSD pozwalający na włożenie karty pamięci o maksymalnej pojemności 64 GB zakupionej osobno na zapis zdjęć do późniejszego obejrzenia. Możesz także nagrywać obrazy na komputerze, przez Internet, ale musi on pozostać włączony przez cały czas nagrywania.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.