HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Kompletny zestaw automatyki bramy samonośne PNI AP800C, silnik, koła, f

2 551,19 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
21 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-AP600C
EAN:
5949066519000
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


System automatyki do bram samonośnych
Samonośny zestaw automatyki do otwierania bramy wyposażony jest w silnik o mocy 350W, który może otwierać lub zamykać bramy o maksymalnej wadze 800 kg. Zestaw automatyki bramowej PNI AP800C zawiera wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia praktycznego systemu kontroli dostępu: silnik, lampę ostrzegawczą, dwie fotokomórki, 6 metrów zębatki, zestaw kół i zestaw akcesoriów montażowych
 
Pilot
Bramę można otwierać i zamykać za pomocą pilota zdalnego sterowania lub innych urządzeń kontroli dostępu, takich jak przyciski dostępu lub klawiatury dostępu, które można podłączyć do systemu.

Wykrywanie przeszkód
Aby uniknąć wypadków, można ustawić dwa poziomy czułości: duży i mały. Jeśli brama zamyka się lub otwiera i napotka przeszkodę, silnik zatrzyma się. Możesz także zaplanować powolny rozruch i zatrzymać się na koniec wyścigu.

Automatyczne zamykanie
Możesz zaplanować automatyczne zamykanie bramy po określonej liczbie sekund (10, 30 lub 60). Może również zaprogramować tryb kondominium, który umożliwia jednoczesne sterowanie z wielu urządzeń dostępowych. W trybie kondominium, gdy brama jest otwarta, jeśli przyciski na pilocie zdalnego sterowania lub na innym podłączonym terminalu dostępowym (przycisk dostępu lub klawiatura dostępowa) zostaną wciśnięte, nie będą działać, dopóki brama nie zostanie całkowicie otwarta. Po zamknięciu bramy, jeśli zostaną naciśnięte przyciski na pilocie zdalnego sterowania lub na innym podłączonym terminalu dostępowym, brama wyłączy się i otworzy całkowicie, umożliwiając dostęp.

XBezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.