FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
24 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Mini PC z systemem Android PNI Zidoo UHD2000, 4GB DDR, 32GB eMMC, Dual-Band Wi

3 286,07 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
3 sztuki
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
Only
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-ZIDUHD2000
EAN:
6970123910279
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Wyjątkowa jakość obrazu
UHD2000 dziedziczy najwyższą jakość produktów Zidoo dzięki unikalnemu wzornictwu i wyjątkowej wydajności technicznej. Solidna obudowa ze stopu aluminium i podpory antywibracyjne skutecznie redukują drgania obudowy.
Nowa generacja procesora Realtek 1296 A53 o wyższej mocy obliczeniowej, która zapewnia o 30% lepszą wydajność niż poprzednie modele i szeroka pamięć 4GB DDR4 + 32GB eMMC gwarantuje niezapomnianą jakość wideo 4K HDR UHD.
Zaawansowany dekoder obrazu i silnik optymalizacji obrazu obsługują 4K HEVC / H.265. Maksymalna rozdzielczość 3840x2160px i prawdziwe wyjście 4K sprawiają, że obraz jest wyraźny i bogaty w szczegóły. Automatyczna adaptacja liczby klatek na sekundę (FPS) sprawia, że odtwarzanie wideo jest płynne i płynne. Nowa technologia przetwarzania obrazu HDR generuje obrazy o większej szczegółowości, kontrastowe, w bardziej żywych i głębszych kolorach.
 
Zaktualizowany dwuzakresowy tryb WiFi
UHD2000 to w pełni wyposażony produkt pod względem funkcji i akcesoriów zapewniających jakość dźwięku cyfrowego, dekodowanie HiFi i obrazy zdefiniowane w UHD. Zintegrowany moduł WiFi 2T2R MIMO obsługuje dwuzakresowe WiFi 2.4G + 5G i szybkość transmisji do 867Mbps.
 
Cyfrowy interfejs odtwarzania dźwięku
Profesjonalny układ DAC ESS 9038 o wysokim stosunku sygnału do szumu, niskim poziomie szumów i zniekształceniach harmonicznych zapewnia wysokiej jakości dźwięk cyfrowy, jak profesjonalne dekodery poprzez wyjścia RCA i XLR.
Nowy interfejs odtwarzacza muzyki obsługuje wyświetlanie albumu, informacji związanych z utworem i wykonawcą. Obsługuje klasyfikację według albumu, wykonawcy, gatunku, obsługuje organizowanie na listach i pobieranie tekstów wraz z innymi funkcjami.
 
Dwa porty audio i wideo HDMI
UHD2000 posiada dwa wyjścia HDMI: HDMI2.0a + HDMI1.4 do separacji wyjść audio i wideo. Główny port HDMI jest podłączony do telewizora 4K, podczas gdy port HDMI "Audio Only" jest podłączony do urządzenia audio ze wzmacniaczem A/V. Urządzenia, które nie obsługują wzmocnienia 4K lub 3D, mogą cieszyć się dźwiękiem HD i jakością wideo UHD. To rozwiązanie pomaga odtwarzać lepszy dźwięk i wyraźniejszy obraz wideo, zmniejszając zagłuszanie i błędy synchronizacji.
 
Inteligentne sterowanie
UHD2000 obsługuje sterowanie przez HTTP, Control4, RS-232, IR IN i HDMI CEC. Dzięki aplikacji Zidoo możesz sterować odtwarzaczem multimedialnym, jeśli jesteś w tej samej sieci LAN.
 
Dwa dyski twarde o pojemności do 14 TB
UHD200 ma dwie niezależne lokalizacje SATA3.0, które obsługują dyski twarde o pojemności do 14 TB każda. Obie lokalizacje są ukryte za metalowym panelem przednim, aby nie zmieniać projektu produktu.
 Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.