APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

PNI AV601 bezprzewodowy nadajnik audio wideo i RJ45 airfun i aircontr

178,77 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
50 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
JAKO
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-AV601
EAN:
5949066512957
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Moduł Miracast / AllSharecast
Możesz teraz cieszyć się z rodziną obrazami lub filmami ze smartfona, tabletu lub komputera, ponieważ można je odtwarzać w czasie rzeczywistym na telewizorze lub projektorze za pomocą trybu Miracast. Możesz więc używać telewizora lub projektora jako klonu smartfona, tabletu, laptopa i możesz cieszyć się aplikacjami, filmami na znacznie większym ekranie.

Moduł DLNA / MirrorOp
W trybie DLNA można odtwarzać na telewizorze/projektorze obrazy HD oraz filmy odtwarzane przez Internet z telefonu/tabletu/komputera. Urządzenie obsługuje odtwarzanie w czasie rzeczywistym treści online w rozdzielczości 1080P z telefonu / tabletu na telewizorze lub projektorze.

Odtwarzanie plików z tabletu/smartfona
Szczególnie interesującą aplikacją jest AirFun, za pomocą której można odtwarzać bezpośrednio na ekranie wybrane pliki z telefonu lub tabletu: filmy, muzykę, zdjęcia.

Wirtualny pilot zdalnego sterowania
Aplikacja AirFun ma zintegrowaną kilka funkcji, w tym wirtualny pilot zdalnego sterowania dla tego produktu. Możesz więc używać smartfona jako wirtualnego pilota, zamiast tego w pakiecie.

Odtwarzanie plików z pamięci USB
Ponieważ jest to najnowsza generacja, urządzenie PNI AV601 posiada również dodatkową zintegrowaną funkcję odtwarzacza multimedialnego. Dzięki temu można uruchomić z pamięci zewnętrznej (pamięci USB lub HDDextern) szeroką gamę plików multimedialnych: filmów, muzyki, zdjęć.

Punkt dostępowy
I wreszcie, PNI AV601 może również funkcjonować jako punkt dostępowy, który umożliwia rozbudowę sieci bezprzewodowej na większym obszarze, a nawet między piętrami, zapewniając w ten sposób bezprzewodowe źródło Internetu w obszarach, które nie były dostępne w normalnym tłumie.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.