FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
24 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

PNI FunBox BT201 przenośny głośnik z Bluetooth, 200W, mikser, bateria

584,18 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
7 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-BT201
EAN:
5949066518980
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Autonomia władzy i wierności
Autonomia jest oferowana przez wewnętrzny akumulator litowo-jonowy 5000 mAh i może zaoferować do 6 godzin pracy w zależności od wybranej głośności.
Moc muzyczną 200W oferuje głośnik basowy (niskie częstotliwości) i 2 głośniki o średnich i wysokich częstotliwościach, które oferują zarówno potężny dźwięk, jak i wysoką jakość i wierność. Jakość dźwięku można regulować za pomocą korektora dźwięku wyposażonego w przenośny głośnik PNI FunBox BT201.

Maksymalna przenośność
Przenośny głośnik PNI FunBox BT201 jest wyposażony w teleskopowy system kół i ramion, który ułatwia przenoszenie / przenoszenie z jednego miejsca do drugiego, jest łatwy, podobny do wózka podróżnego.

Nowoczesny interfejs DJ-a, wzmacniacz karaoke i gitarowy
Nowoczesny interfejs sterowania jest podobny do gramofonów DJ-a i oferuje zaawansowaną kontrolę dźwięku, a także łatwą łączność przez Bluetooth, USB lub wejście AUX do odtwarzania ulubionej muzyki z dowolnego urządzenia multimedialnego.
Aby uzyskać pełne wrażenia, Panel sterowania oferuje również wejście mikrofonowe do karaoke na przykład oraz wejście gitarowe do występu na żywo artysty.

Połączenia
Głośnik FunBox BT201 posiada różnorodne złącza takie jak: Bluetooth, MicroSD, AUX-IN, USB, wejście mikrofonowe i gitarowe oraz radio FM co daje możliwość słuchania ulubionej stacji radiowej.

Duży wyświetlacz i czujnik temperatury
Przenośny głośnik BT201 jest wyposażony w ekran cyfrowy, który dostarcza przydatnych informacji, takich jak nazwa odtwarzanego utworu mp3, aktywne źródło odtwarzania i temperatura otoczenia.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.