APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

PNI L807 system nawigacji GPS 7 calowy ekran, 800 MHz, 256MB DDR, 8GB

284,58 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
2 sztuki
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-L807
EAN:
5949066512872
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


7-calowy ekran umożliwia dokładniejszy i bardziej szczegółowy widok trasy / mapy, będąc niezwykle czułym i precyzyjnym w dotyku. Pióro dołączone do opakowania oferuje bardziej precyzyjną kontrolę i nawigację po menu niż używanie palcami. Rozdzielczość ekranu jest bardzo dobra, wyświetlając obrazy i mapy w najwyższej jakości.

Duży wyświetlacz

Nadajnik FM

Przenośny system nawigacyjny PNI L807 wyposażony jest w nadajnik FM. Umożliwia transmisję utworów, przechowywanych w wewnętrznej/zewnętrznej pamięci nawigacji, na radiu FM w samochodzie. 

Wewnętrzna pamięć nawigacji wynosi 8GB, co oznacza, że można zintegrować 2 złożone mapy (jedna ciężarówka, jedna podróż) lub dodać dodatkowe pliki multimedialne. Odbiór i wyświetlanie pozycji GPS na mapie odbywa się natychmiast, dzięki nowemu mocniejszemu procesorowi MSTAR2531 o prędkości 800 Mhz i pamięci RAM 256 MB.
 
Wydajny procesor

Złącza

Złącze nawigacyjne PNI 807 składa się z portu miniUSB, gniazda MicroSD na dodatkowe mapy lub pliki multimedialne oraz gniazda słuchawkowego.

Urządzenie GPS ma trzy ważne funkcje: odtwarzacz wideo, odtwarzacz audio i odtwarzacz zdjęć. Obsługuje pliki wideo takie jak: AVI, WMV, MP4 itp. oraz pliki audio: MP3 i WAV. Obsługuje również formaty JPG, BMP i PNG.

Odtwarzacz multimedialny

Gotowy do pracy

Produkt jest "gotowy do pracy" dzięki akcesoriom w opakowaniu, które pozwalają na natychmiastowe zamontowanie go na przedniej szybie i podnośniku zapalniczki. Jak tylko włączysz urządzenie, możesz bez problemu wyruszyć w drogę na żądanej trasie.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.