FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
24 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Opis oferty

Ciesz się kinowym blaskiem dzięki jasności 1100 ANSI.
Projektor Wanbo X5 sprawia, że czujesz się jak w kinie dzięki gigantycznemu ekranowi o wysokiej jasności. Jest wyposażony w imponującą jasność 1100 ANSI, oferując bardzo wysoką jakość obrazu z niezrównanym kontrastem, ostrością i oszałamiającym nasyceniem kolorów. Wrażenia wizualne będą jasne i kolorowe, niezależnie od warunków oświetleniowych w Twoim otoczeniu.
Doskonała ostrość w każdych warunkach.
Powiedz NIE skomplikowanym regulacjom dzięki autorskiemu systemowi wizyjnemu A1 firmy Wanbo. Projektor Wanbo X5 posiada funkcję automatycznego ustawiania ostrości, która eliminuje ręczną regulację w celu uzyskania idealnej ostrości. Teraz możesz cieszyć się ulubionymi treściami Full HD w dowolnym momencie, nie martwiąc się o ostrość.
Zachowaj idealnie prostokątny obraz dzięki automatycznej korekcji geometrii.
Projektor Wanbo X5 rewolucjonizuje wrażenia wizualne dzięki automatycznej korekcji geometrii obrazu. Ta zaawansowana funkcja zapewnia, że obrazy pozostają idealnie prostokątne, nawet gdy są wyświetlane pod kątem. Ciesz się szybszym i płynniejszym oglądaniem filmów bez względu na warunki.
Superszybkie Wi-Fi 6.
Ciesz się płynnym, nieprzerwanym oglądaniem dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi 6. Wiodąca w branży technologia transmisji Wi-Fi 6 dla wielu użytkowników zapewnia stabilne, superszybkie połączenie, przenosząc jakość treści online na wyższy poziom w porównaniu z tradycyjną siecią Wi-Fi 5.

Zanurz się w morzu szczegółów dzięki rozdzielczości Full HD 1080p.
Projektor Wanbo X5 obsługuje dekodowanie treści 4K, HDR10 i oferuje bardzo wysoki współczynnik kontrastu 2500:1. Współczynnik zakresu dynamicznego dla całej sceny został zwiększony o 50%, tworząc wysokiej jakości obrazy bogate w jasne i ciemne szczegóły, oferując panoramiczny i naturalny obraz.
Obraz z telefonu na dużym ekranie.
Bezproblemowo przesyłaj strumieniowo zdjęcia, programy telewizyjne, gry i aktywności online z telefonu komórkowego na duży ekran. Projektor Wanbo X5 jest kompatybilny z projekcją Apple Airplay, Android i Windows.
Szersza gama kolorów zapewnia realistyczne obrazy.
Ciesz się niemal kinowymi wrażeniami dzięki zaawansowanej technologii wyświetlania. Projektor wykorzystuje tę samą technologię projekcji laserowej, którą można znaleźć w kinach, oferując doskonałą jasność, kolor i kontrast. Ciesz się realistycznymi i żywymi obrazami z delikatnymi przejściami między kolorami.
Realistyczne i doskonałe odwzorowanie kolorów na najwyższym poziomie.
Wyświetlając 10,7 miliarda kolorów i poprawiając szczegóły za pomocą sztucznej inteligencji, projektor Wanbo X5 oferuje profesjonalną dokładność kolorów. Efekt? Możesz cieszyć się najbardziej realistycznymi kolorami i szczegółami.

Unikalna konstrukcja z ukrytym wspornikiem.
Projektor Wanbo X5 został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Posiada wbudowany ukryty wspornik, który oferuje regulację nachylenia w zakresie 0-12 stopni. Swobodnie dopasuj projektor do preferowanej wysokości i ciesz się oglądaniem bez uszczerbku dla autofokusa i korekcji geometrii obrazu. Projektor Wanbo X5 to idealne połączenie designu i funkcjonalności.
Strumieniowe przesyłanie treści za pomocą Android TV 9.0.
Projektor Wanbo X5 z systemem Android TV 9.0 zapewnia niekończącą się rozrywkę. Ten zaawansowany system operacyjny oferuje mnóstwo usług przesyłania strumieniowego, aplikacji i gier na wyciągnięcie ręki. Android TV 9.0 ma intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawigacja jest dziecinnie prosta. Od ulubionych programów telewizyjnych i filmów po sport na żywo i wiadomości — wszystko to jest dostępne na dużym ekranie dzięki projektorowi Wanbo X5. Ponadto dzięki wbudowanemu Asystentowi Google możesz sterować projektorem za pomocą głosu, zapewniając bezproblemową rozrywkę.
Specyfikacja techniczna:

Odległość projekcji: 1 m - 3,5 m
Poziom hałasu: do 35dB/m
Łączność Bluetooth: 5.0
Technologia projekcji: LCD
Proporcje projekcji: 1,5:1
Jasność: 1100 ANSI
System operacyjny: Android 9.0
Wi-Fi: Dwuzakresowe Wi-Fi 6
Źródło światła: LED
Obsługiwane proporcje: 16:9, 4:3
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Żywotność lampy: ponad 20000 h
Głośniki: 2x 8W
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli
Odtwarzanie treści 4K: Tak
Regulacja ostrości: Automatyczna
Sugerowana przekątna ekranu: 40 - 180 cali
Wymiary: 265 x 234 x 115 mm
Korekcja trapezowa: obsługiwanaBezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.