FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
20 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Przenośna radiostacja PMR Stabo Freetalk Com II, 16 kanałów, CTCSS, DC

415,73 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
7 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
JAKO
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-FC-II
EAN:
4010384202606
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Stabo Freetalk Com II
Przenośna radiostacja PMR Stabo Freetalk Com II z solidną obudową i mocnym akumulatorem spełnia podstawowe wymagania nowoczesnego PMR.

Wiele funkcji
Identyfikacja PTT (DTMF), funkcja połączenia alarmowego, nawigacja (skanowanie), WSZYSTKO (czas), a także komunikat o stanie baterii i ostrzeżenie o rozładowaniu baterii uzupełniają obszerną listę funkcji urządzenia. W przypadku korzystania z opcjonalnych słuchawek można aktywować funkcję VOX, przełączać moc transmisji (wysoką / niską), a dla optymalnego ustawienia squelch istnieje 9 stopni czułości.

CTCSS / DCS
Urządzenie posiada 15-kanałowe pamięci zaprogramowane kombinacjami dźwięków CTCSS / DCS, a w pozycji 16 aktywowane jest wyszukiwanie kanałów dla wszystkich 15 pamięci.

Doskonałe odtwarzanie dźwięku
Odtwarzanie dźwięku jest doskonałe i łatwe do zrozumienia nawet w hałaśliwym otoczeniu. Modulacja brzmi potężnie i wyraźnie, nawet głośnik może przekonać pomimo stosunkowo kompaktowych rozmiarów urządzenia. Klips do paska jest wykonany z tworzywa sztucznego, ale wygląda solidnie i można go obracać o 360 stopni.

Kompletny pakiet
Stabo Freetalk COM II jest najnowszym radiem PMR446 firmy Stabo i jest wymieniony jako następca COM Freetalk.W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenie nieznacznie wzrosło, ale jest bardzo stabilny i dobrze zrobione.
Jest wyposażony w biurową stację ładującą i akumulator LiIon 2000 mAh, ładowarka automatycznie wyłącza proces ładowania, gdy bateria jest pełna (jest to również sygnalizowane przez kontrolną diodę LED).Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.