APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Przewodowy czujnik ruchu PNI 602 i wbudowany detektor tłuczonego szkła

58,37 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
16 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-602
EAN:
5949066513190
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Łatwa instalacja

W celu łatwej instalacji i bardziej wydajnego pozycjonowania produkt można przymocować do wspornika montażowego PNI RA93 (opcjonalne akcesorium, które nie jest dołączone do zestawu), za pomocą którego można zamontować produkt na rogu, suficie lub na pochyłej płaszczyźnie.

Zwarty

Czujka ma niewielkie wymiary, mieści się w trudno dostępnych miejscach lub otwartych przestrzeniach, jest w stanie monitorować korytarze wejściowe, klatki schodowe, garaże, pomieszczenia, drzwi itp.

Promień wykrywania

Detektor ma promień detekcji 11 metrów dla czujnika ruchu w podczerwieni, a dla czujnika detekcji potłuczonego szkła promień 8 metrów prostopadle do czujnika, odpowiednio 6 metrów pod kątem 45°.

Detektor tłuczonego szkła

Ma możliwość rozpoznawania dźwięków wytwarzanych przez rozbicie okna oddzielonego od włamań, które aktywują czujnik ruchu. Oparty na technologiach rozpoznawania głosu, ma bardzo niski wskaźnik fałszywych alarmów generowanych przez otaczające dźwięki.

3 diody LED

Czujka wyposażona jest w 3 diody LED. Zielona dioda LED - wskaźnik drgań o niskiej częstotliwości. Żółta dioda LED - wskaźnik wibracji o wysokiej częstotliwości. Czerwona dioda LED - wskaźnik wtargnięcia człowieka. Jeśli zaświeci się zielona dioda LED, a następnie żółta, zostanie uruchomiony alarm stłuczonego szkła. Gdy zapali się czerwony, alarm antywłamaniowy.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.