APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Radio Odtwarzacz MP3 Samochód PNI Clementine 8428BT 4x45w 1 DIN z SD, USB, AU

109,45 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-8428BT
EAN:
5949066508677
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Łączność Bluetooth
Urządzenie PNI 8428BT jest wyposażone w Bluetooth, który umożliwia odbieranie połączeń z telefonu lub odtwarzanie plików audio za pośrednictwem systemu audio pojazdu.

Odtwarzanie plików MP3 z nośników zewnętrznych
Masz wiele możliwości odtwarzania ulubionych plików MP3, z dowolnego z 3 źródeł wejściowych: USB, karty SD lub wejścia AUX.

Pilot
Dzięki pilotowi dołączonemu do pakietu masz dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, bez konieczności korzystania z przycisków na jego konsoli. W ten sposób każdy w samochodzie może korzystać z ulubionej muzyki bez przeszkadzania kierowcy lub pasażerowi po prawej stronie.

Radio FM
Możesz cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi podczas podróży samochodem, ponieważ produkt radiowy Odtwarzacz samochodowy MP3 PNI Clementine 8428BT jest wyposażony w tuner radiowy FM z 18 programowalnymi stacjami.

Ekran
PNI Clementine 8428BT posiada kolorowy ekran LCD, który podaje informacje o częstotliwości radiowej w trybie FM, typie i numerze pliku MP3 oraz czasie, jaki upłynął od utworu podczas odtwarzania plików z pamięci USB lub karty SD. Ponadto urządzenie przyjmuje nową technologię ID3-Tag, wyświetlając na ekranie nazwę utworu i folder / folder, w którym się znajduje.

Uniwersalne gniazda ISO
PNI Clementine 8428BT jest wyposażony w gniazda sprzęgające iso o międzynarodowym standardzie, które można znaleźć w większości samochodów wyposażonych w fabryczną funkcję radiową.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.