APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Radio odtwarzacz MP3 samochodowy PNI Clementine 8425 4x45w 1 DIN z SD, USB, AUX,

87,32 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-MP3-8425
EAN:
5949066500138
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Odtwarzanie plików MP3 z nośników zewnętrznych

Masz wiele możliwości odtwarzania ulubionych plików MP3, z dowolnego z 3 źródeł wejściowych: USB, karty SD lub wejścia AUX.  

Pilot

Dzięki pilotowi dołączonemu do pakietu masz dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, bez konieczności korzystania z przycisków na jego konsoli. W ten sposób każdy w samochodzie lub poza nim może korzystać z ulubionej muzyki bez przeszkadzania kierowcy lub pasażerowi po prawej stronie.

Radio FM

Możesz cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi podczas podróży samochodem, ponieważ odtwarzacz mp3 Radio PNI Clementine 8425 jest wyposażony w tuner radiowy FM z 18 programowalnymi stacjami.

Wielokolorowy ekran

PNI Clementine 8425 posiada wielokolorowy ekran, który podaje informacje o częstotliwości radiowej w trybie FM, typie i numerze pliku MP3 oraz czasie, jaki upłynął od utworu podczas odtwarzania plików z pamięci USB lub karty SD. Ponadto urządzenie przyjmuje nową technologię ID3-Tag, wyświetlając na ekranie nazwę utworu i folder / folder, w którym się znajduje.

Uniwersalne gniazda ISO

Pni Clementine 8425 jest wyposażony w gniazda sprzęgające ISO w międzynarodowym standardzie, które można znaleźć w większości samochodów wyposażonych w fabryczną funkcję radia.

Wyjście subwoofera

Specjalnie dla entuzjastów dźwięku, którzy zamontowali dodatkowe systemy dźwiękowe, takie jak subwoofer lub oddzielne wzmocnienie, PNI 8425 jest wyposażony w dedykowane wyjście dźwięku stereo.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.