FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
19 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Opis oferty

element: Zmywarka Samsung
Stan magazynowy: 100
Stan: B Ware
Minimalne zamówienie: na życzenie

Opis:

Oferujemy zmywarki marki Samsung w specjalnej cenie 250,00 Euro. Towary zostały sprawdzone przez naszego wewnętrznego technika i są w pełni funkcjonalne.

Towary można oglądać w magazynie.

Na życzenie możemy przesłać więcej informacji (lista artykułów) lub zdjęcia. Zostaw swój adres e-mail lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Jesteśmy dostępni 24h przez WhatsApp, Viber, imo, telegram. Od godziny 18:00 zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
Towar można zazwyczaj przygotować i wysłać tego samego dnia. Przetwarzanie to zależy od ilości zakupu. Jeśli się spieszysz, zadzwoń natychmiast, abyśmy mogli zorganizować furgonetkę tak szybko, jak to możliwe. Mamy ceny kontenerów, ceny palet, ceny jednostkowe i ceny kilogramów.
-----------------------------------------------------------------------------
Tylko na eksport (na życzenie)! Odbioru! Brak gwarancji! Brak gwarancji! Płatność: Przedpłata!
W przypadku zainteresowania możliwa jest również sprzedaż importowa. Jesteśmy jednak zobowiązani do spełnienia pewnych warunków. W związku z tym niektóre produkty NIE mogą być sprzedawane w Niemczech lub UE. Proszę złożyć osobny wniosek, jeśli jesteś zainteresowany. Dziękujemy i prosimy o wyrozumiałość.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawdź nasze inne artykuły. Mamy ponad 120 pozycji online. Nie wszystko jest wymienione. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, po prostu zapytaj. Jesteśmy hurtownią, która sprzedaje w partiach. Naszą siłą jest zdobywanie specjalnych przedmiotów/resztek w bardzo rozsądnych cenach.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.