FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

System nawigacji GPS Garmin Zumo 396LMT-S dla moto map Europa

1 599,43 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
4 sztuki
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
Garmin - iPhone
Czas dostawy
5 dni
SKU:
C1384
EAN:
753759207731
Ostatnia aktualizacja
9 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Zamień ścieżki w przygody
Dzięki odpornej na warunki atmosferyczne obudowie, funkcjom łączności bezprzewodowej i wyświetlaczowi dotykowemu o przekątnej 4,3 cala, którego można używać w rękawicach, nasze urządzenie nawigacyjne dla motocykli zūmo® 396LMT-S zostało zaprojektowane tak, aby proste przejażdżki stały się pokręcone, wymagające przygody, które przyciągną Cię do drogi. Możesz dzielić się chwilami plăcute.cu znajomymi.

Zaangażuj swoją grupę
Urządzenie zūmo® 396LMT-S jest wyposażone w opcje wyznaczania tras Garmin Adventurous Routing, które pomagają unikać żmudnych tras przydrożnych, dzięki czemu można określić preferencje trasy, tj. trasy zjazdowe, smagane wiatrem z trudnym terenem. Możesz łatwo wysyłać pliki GPX z telefonu 4 do urządzenia zūmo lub udostępniać pliki GPX towarzyszom drogi, aby wszyscy mogli podążać tą samą ścieżką. Po sparowaniu urządzenia zūmo z telefonem aplikacja Smartphone Link aktywuje również LiveTrack, przydatną funkcję, która umożliwia to znajomym. aby obserwować swój ruch w czasie rzeczywistym, gdy wychodzisz na spacer.

Więcej zalet Bluetooth®
Dla większej wygody zsynchronizuj urządzenie zūmo ze smartfonem i zestawem słuchawkowym lub zestawem słuchawkowym audio z obsługą funkcji Bluetooth (sprzedawanym oddzielnie), aby wykonywać i odbierać połączenia5 bez konieczności zdejmowania rękawiczek lub zestawu słuchawkowego. Przechowuj telefon w kieszeni lub torbie i ciesz się rozmowami w trybie głośnomówiącym bez rozpraszania uwagi na drodze. Możesz także otrzymywać konfigurowalne powiadomienia z telefonu o połączeniach, wiadomościach tekstowych, alertach aplikacji i nie tylko. Ponadto możesz sterować muzyką3 i listami odtwarzania ze smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia zūmo navigator. Więc możesz zabrać go ze sobą. muzyka.

Bezpłatne informacje o ruchu drogowym i pogodzie w czasie rzeczywistym
Co się dzieje przed tobą? Urządzenie zūmo® 396LMT-S może łączyć się z informacjami o ruchu drogowym i pogodzie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link. Ta bezpłatna aplikacja mobilna łączy urządzenie zūmo z telefonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™.

Zintegrowana sieć Wi-Fi zapewnia aktualność
Aktualizacja map i oprogramowania jest prosta, ponieważ urządzenie zūmo® 396LMT-S korzysta ze zintegrowanej sieci Wi-Fi. Gdy nowa aktualizacja jest dostępna i masz połączenie z siecią Wi-Fi, automatycznie otrzymasz na ekranie powiadomienie o konieczności przeprowadzenia aktualizacji za naciśnięciem jednego przycisku. Nie trzeba podłączać urządzenia zūmo do komputera.

Lepsza koncentracja dzięki alarmom pilota
Aby pomóc Ci lepiej skoncentrować się na drodze i bezpieczniej podróżować, urządzenie zūmo® 396LMT-S oferuje przydatne ostrzeżenia o ciasnych zakrętach, zmianie biegów, przejazdach kolejowych z przejściami kolejowymi lub dla zwierząt, obszarach szkolnych i nie tylko. Zostaniesz również powiadomiony, gdy masz zamiar wejść w zakazany kierunek. Będziesz otrzymywać powiadomienia o pobliskiej sygnalizacji świetlnej i stałych radarach6. Ponadto w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu7 sugeruje przerwę i wskazuje miejsca odpoczynku, które można rozważyć po kilku godzinach jazdy. Aby zapewnić dodatkowy wewnętrzny spokój, funkcja automatycznego powiadamiania o zdarzeniach8 w urządzeniu zūmo wysyła wiadomość tekstową z informacjami o lokalizacji do kontaktu. z góry określone w przypadku incydentu.

Przestań jeździć z prawie pustym zbiornikiem
Zintegrowany komputer podróżny z cyfrowym wskaźnikiem poziomu paliwa jest standardowo dołączany do urządzenia. urządzenie zūmo® 396LMT-S. W ten sposób łatwo jest oszacować, ile kilometrów będziesz w stanie pokonać, aż zbiornik zostanie opróżniony. Dynamiczne powiadomienia o tankowaniu informują o tym, kiedy nadejdzie czas na tankowanie, a nawet dają opcje tankowania lokalizacji stacji. Przydatny wskaźnik ograniczenia prędkości informuje, kiedy nadszedł czas, aby zmniejszyć prędkość. Ponadto cyfrowy wyświetlacz kompasu i baza danych punktów POI specyficznych dla motocykli (POI) może pomóc w znalezieniu warsztatów motocykli, dealerów i innych lokalizacji. Twoje urządzenie Urządzenie zūmo zawiera również dziennik historii serwisowej, który pomaga śledzić okresy międzyobsługowe, przebieg i prace serwisowe wykonywane na motocyklu.

Narzędzia nawigacyjne
Podczas podróży z urządzeniem zūmo® 396LMT-S funkcja aktywnego prowadzenia pasma wyświetla głośne wskazówki głosowe i intensywnie kolorowe strzałki na ekranie, wskazując właściwy pas ruchu do następnego zakrętu lub zjazdu. Skrzyżowania i zmiany na trasie są wyświetlane w celu ułatwienia nawigacji po złożonych przejściach. Ponadto funkcja jazdy do przodu na trasie urządzenia zūmo pozwala łatwo zobaczyć kropkiBezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.