APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

TUNER CYFROWY DVB-T2 PNI TV901 z anteną w zestawie

87,56 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
JAKO
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-TV901
EAN:
5949066511301
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Ważne informacje
Do odbioru z anteną dołączoną do zestawu wymagana jest bezpośrednia widoczność z przekaźnikiem emitującym DVB-T2 na odległość maksymalnie 3 km. Zalecamy montaż w pobliżu okna, które ma widoczność w kierunku przekaźnika. 
Przy większych odległościach od przekaźnika zakupiona jest zewnętrzna antena DVB-T2 z lub bez wzmacniacza sygnału zamontowana jak najwyżej na budynku. Zdarzają się przypadki, w których działa z klasycznymi antenami, ale nie zalecamy tego.
Obecnie stacje radiowe nie są nadawane w Rumunii w sygnale cyfrowym.
Tuner cyfrowy DVB-t2 PNI TV901 nie odbiera kanałów od prywatnych operatorów telewizji kablowej (RDS, UPC, Telekom itp.), ponieważ nie nadają oni na częstotliwości DVB-T2.
Przed złożeniem zamówienia możesz sprawdzić w komentarzach, jaka jest jakość sygnału w Twojej okolicy wraz z innymi wskazówkami i rozwiązaniami.

Oglądanie cyfrowych kanałów telewizji naziemnej w systemie DVB-T2
Tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901 odbiera kanały telewizji naziemnej nadawane nieodpłatnie przez telewizję krajową: TVR HD, TVR 1, TVR 2 TVR 3 oraz lokalne TVR. W tym momencie 9 można otrzymać i będzie się rozwijać wraz z upływem czasu. Istnieje możliwość, że na obszarach na granicy kraju, aby otrzymać inne stanowiska.
Więcej informacji na temat emisji i zasięgu sygnału naziemnego dvbt-2, rodzajów anten zalecanych w Rumunii można znaleźć na stronie internetowej National Radiocommunications Society: www.radiocom.ro. Tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901 nie odbiera kanałów od prywatnych operatorów telewizji kablowej, ponieważ nie nadają oni na częstotliwości DVB-T2.

Odbiór kanałów HD
Oprócz klasycznych naziemnych stacji telewizyjnych urządzenie może również odbierać i odtwarzać stacje HD. W tej chwili w Rumunii odbiera TVR HD.
Aby uzyskać wysoką jakość odbioru, połączenie telewizora z tunerem cyfrowym można również wykonać za pomocą HDMI. Uwaga, HDMI nie jest dołączony do opakowania.

Nagrywanie na USB
Bardzo ważną zaletą tego urządzenia jest to, że możesz ustawić, a nawet zaplanować nagrywanie żądanego programu, gdy jesteś poza domem lub oglądasz inną stację telewizyjną, ale nie chcesz przegapić poprzedniej. Aby to osiągnąć, potrzebujesz dodatkowo pamięci USB (przenośnika lub zewnętrznego dysku twardego), na której będzie dostępne miejsce na zapisanie nagrania.

Odtwarzanie plików z USB
Tuner telewizyjny może być również używany jako klasyczny odtwarzacz multimedialny do odtwarzania plików zdjęć / audio / wideo na telewizorze, nawet jeśli ten ostatni nie ma wejścia USB. Wystarczy podłączyć urządzenie do telewizora za pomocą AV lub HDMI i pamięci USB z żądanymi plikami do urządzenia. Obsługiwane przez niego pliki to: Zdjęcie: JPEG / BMP / PNG, Audio: MP3 / AAC, Wideo: AVI / MPG / DAT / VOB / MKV / MJPEG.

Ergonomiczna konstrukcja i niewielkie rozmiary
Urządzenie ma przyjemny wygląd i niewielkie rozmiary, 12,6 x 8,3 x 2,7 cm / 147g, co pozwala mu zmieścić się w każdym pomieszczeniu bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni. Dołączona antena ma tylko 14,5 cm, ale jeśli zamontujesz ją jak najbliżej szyby, uzyskasz bardzo dobre wyniki. W zależności od obszaru, zasięgu, siły sygnału, odległości od przekaźnika nadawczego, do prawidłowego odbioru może być wymagana zewnętrzna antena DVB-T2 ze wzmocnieniem lub bez.

Kompletny pakiet
Produkt jest dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do uruchomienia (podajnik, antena telewizyjna, AV) oraz dedykowanym pilotem, z którego można sterować kanałami i / lub planować nagrywanie, przeglądanie elektronicznego przewodnika telewizyjnego i inne ustawienia.



Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.