FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

UPS SilverCloud SafePC 650AVR moc 360W LCD monitory oprogramowania

218,10 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-SCPC600VA
EAN:
5949066514289
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem
 SilverCloud SafePC 650AVR jest wyposażony w inteligentny system ochrony w przypadku przeciążenia, nadmiernego rozładowania lub zwarcia oraz w bezpiecznik, który chroni sprzęt elektroniczny przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym zwarciem.

AVR - Stabilizacja napięcia wyjściowego
Urządzenie ma również zintegrowany stabilizator napięcia na wyjściu, funkcję, która oferuje napięcie tak poprawne, jak to możliwe, i zbliżone do tego, które jest niezbędne do zasilania sprzętu elektrycznego i elektronicznego w domu.

Komunikacja / monitorowanie USB-PC
SilverCloud SafePC 650AVR wyposażony jest w inteligentny system monitorowania/kontroli i diagnostyki pracy oraz parametrów technicznych, które można śledzić z komputera PC/Laptopa za pomocą połączenia USB i dostępnego w pakiecie. Po podłączeniu do komputera / laptopa z dostępem do Internetu można śledzić parametry pracy zasilacza UPS zdalnie, przez Internet, za pomocą aplikacji takich jak TeamViewer. 

Ekran LCD i inteligentne menu
UPS ostrzega zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie w przypadku niskiego poziomu naładowania baterii, w przypadku włączenia zasilania na akumulatorze lub w przypadku przeciążenia. Ekran LCD umożliwia monitorowanie stanu pracy urządzenia, wyświetlanie poziomu naładowania baterii i ostrzeżeń.

Dostępne połączenia
SafePC 650AVR posiada 2 wyjścia schuko do zasilania urządzeń elektronicznych przy napięciu 230V, 2 wejścia/wyjścia do ochrony stacjonarnej oraz złącze USB do monitorowania / diagnostyki systemu na komputerze PC / laptopie.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.