FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
21 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

ZASILANIE ZASILACZ AWARYJNY UPS 1000VA 700W SINUS

430,00 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
2 sztuk
Dostępna ilość
200 sztuk
Kraj
Polska
Grupa towarowa
Nowy  
Ostatnia aktualizacja
11 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty

ZASILACZ AWARYJNY UPS CZYSTY SINUS
MICROSINE 1000
1000VA 700W 2*7Ah
WYŚWIETLACZ LCD

CHARAKTERYSTYKA
UPS (Uninterruptible Power Supply), czyli zasilacz awaryjny to urządzenie, które zapewnia nieprzerwane zasilanie innych urządzeń elektronicznych, nawet w przypadku braku prądu. Gdy w gniazdku jest prąd, UPS ładuje wbudowany akumulator oraz pełni rolę zabezpieczenia przeciw przepięciowego, a także w przypadku nowoczesnych urządzeń UPS zapewnia właściwe napięcie zasilania nawet w przypadku dużych i długotrwałych wahań napięcia w sieci.

W przypadku zaniku zasilania w gniazdku sieciowym UPS automatycznie zasila podłączone do niego urządzenia. Pozwala to na bezpieczne wyłączenie urządzenia i zapisanie wyników prowadzonej pracy. Nagły zanik prądu może spowodować utratę ważnych danych, a także uszkodzenie sprzętu elektronicznego.
Dzięki zasilaczowi awaryjnemu UPS marki Volt Polska problem ten zostaje rozwiązany. Oferowany zasilacz posiada dwa wbudowane akumulatory o łącznej pojemności 14Ah przy napięciu 12V oraz dwa gniazda zasilania o napięciu 230V pozwalające na podtrzymywanie pracy dwóch urzadzeń jednocześnie. Gniazdo USB umożliwiające zestawienie UPS'a z komputerem, dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może skonfigurować ustawienia zasilacza do własnych potrzeb, a port RJ45 zabezpiecza urządzenia sieciowe przed przepięciami, ta koncepcja zostala stworzona z myślą o kompleksowej ochronie przed uszkodzeniem elementów struktur ethernetowych.
Wyświetlacz LCD w przejrzysty sposób informuje o trybie pracy zasilacza.
Dodatkowo w zestawie wraz z zasilaczem UPS otrzymują Państwo oprogramowanie pozwalające na monitorowanie jego pracy - w przypadku tego urządzenia zadbano o każdy detal, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb użytkowników.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.