FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
18 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Klausberg KB-7177 Zestaw 6 garnków ze stali nierdzewnej z podstawą przewodzącą ciepło

195,14 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
2 sztuk
Dostępna ilość
900 sztuk
Kraj
Polska
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
3 dni
SKU:
KB-7177
EAN:
5902666611772
Ostatnia aktualizacja
6 dni temu

Aktualne oferty z tej kategorii Aktualne oferty hurtownika
Opis oferty

Odkryj najwyższą jakość zestawu Klausberg KB-7177, składającego się z sześciu niezbędnych elementów kuchennych dostosowanych do różnych potrzeb kulinarnych. Garnki te wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i charakteryzują się trwałością.

Każdy garnek z kolekcji posiada termiczne dno, które ułatwia efektywne przewodzenie ciepła, zapewniając równomierny proces gotowania na wszystkich powierzchniach. Wszechstronność zestawu jest niezrównana, można go używać na wielu źródłach ciepła, takich jak płyty elektryczne, gazowe, szklane lub ceramiczne, halogenowe, a zwłaszcza płyty indukcyjne.

Zaprojektowane z myślą o wygodzie, wszystkie garnki są wyposażone w praktyczną krawędź do nalewania, która zapobiega kapaniu, oraz nienagrzewające się uchwyty zapewniające bezpieczne użytkowanie. W tym zestawie estetyka spotyka się z funkcjonalnością, która łączy w sobie praktyczne cechy z eleganckim wyglądem.

Higiena i konserwacja są proste – brak narożników zapobiega gromadzeniu się resztek jedzenia i tłuszczu, co ułatwia czyszczenie. Co więcej, zestaw można myć w zmywarce, co zwiększa jego wygodę.

Zestaw hurtowy obejmuje garnki do zapiekanek z pokrywkami w trzech różnych rozmiarach: 7,0L (Ř22x19 cm), 8,6L (Ř24x20 cm) i 10,7L (Ř26x21 cm), oferując szereg opcji do różnych zadań kulinarnych.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.