FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
22 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw PNI House PTZ01 - rejestrator i 4 kamery (2 z

563,43 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
cif
Czas dostawy
5 dni
SKU:
house
EAN:
1094922156289
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


2 Pokoje na zewnątrz, 2 Pokoje wewnątrz

Zestaw PNI House PTZ04 jest specjalnie przygotowany do nadzoru obszarów zewnętrznych. 4 pokoje w pakiecie są specjalnie zaprojektowane do instalacji na zewnątrz budynków.

Możesz nagrywać i odtwarzać obrazy wideo z maksymalnie 4 kamer monitorujących.
 
4-kanałowy rejestrator

Nagrywanie w nocy

4 kamery są wyposażone w 36 diod LED podczerwieni każda, sprzęt, który zapewnia wysokiej jakości fotografowanie w nocy.
 
Teraz możesz uzyskać dostęp i śledzić w czasie rzeczywistym obrazy zarejestrowane przez PNI House PTZ04. Dodajemy również pełny dostęp do systemu, który umożliwi: Ustawienia, Podgląd nagrań, Pobierz nagrania itp.

Sterowanie przez Internet

Zgodność z wieloma programami

Produkt jest dostarczany ze wsparciem, oprogramowaniem oraz dla najpopularniejszych systemów operacyjnych: Windows, Android, IOS, które pozwoli na łatwą obsługę niezależnie od urządzenia używanego do oglądania obrazów.

System oferuje możliwość wyboru rodzaju nagrywania i żądanej jakości: • Nagrywanie z detekcją ruchu;• Zaplanowane nagrywanie na godzinę;• Nagrywanie w pętli;• Jakość: D1 / HD1 / CIF;

Rejestracja wielokrotna

Format wideo Nagrywanie H.264

Możesz także nagrywać dźwięk wraz z materiałem wideo, podłączając opcjonalne akcesoria (zakupione osobno) typu mikrofon i aktywując nagrywanie dźwięku z menu.

System DVR pozwala opcjonalnie wymienić, podłączyć i sterować kamerą z kamerą dozorową PTZ (Pan Tilt Zoom), którą można sterować i przenosić z poziomu oprogramowania: Vertical, Horizontal i Zoom.

Sterowanie PTZ

Multi Control

Obsługa i konfiguracja systemu odbywa się za pomocą pilota i dołączonej myszy, która oferuje komfort i łatwość obsługi, podobnie jak PC.
 
System DVR umożliwia podłączenie i pobranie na zewnętrzny nośnik pamięci (pamięć USB, zewnętrzny dysk twardy) żądanych nagrań wideo. Możesz wybrać i uporządkować żądane rekordy według daty, godziny i / lub okresu.

Kopia zapasowa USB

Wiele wyjść wideo

Istnieje możliwość podłączenia kilku typów monitorów, przy czym rejestrator wyposażony jest zarówno w wyjście VGA, jak i kompozytowe wyjście BNC.
 
Produkt jest gotowy do montażu, mając w opakowaniu wszystkie niezbędne akcesoria: z wtyczkami plug & play, regulowane podpory do kamer i zaciskowe.

Gotowy do montażu

Dostęp do produktu przez Internet (komputer, laptop, smartfon)
W celu uzyskania dostępu z rejestratora internetowego PNI House PTZ01 (rejestrator musi być podłączony do routera) w oparciu o stały adres IP, w menu rejestratora należy dokonać następujących ustawień. Dostęp do menu za pomocą prawego przycisku myszy na ekranie. 1. Uzyskaj dostęp do opcji menu System będzie wymagał uwierzytelnienia (admin lub użytkownik + początkowe hasło do admina to "blanc"- nie wypełniaj niczego) 2. Uzyskaj dostęp do opcji USTAWIENIA SYSTEM 3. Uzyskaj dostęp do opcji NETWORK Tutaj wprowadzisz lokalny adres IP przydzielony rejestratorowi w routerze, masce sieci, bramie i DNS. Aby rejestrator był dostępny z Internetu (Internet explorer lub telefon komórkowy) skonfiguruj sprzęt na wolnych portach w routerze: PORT SERWERA: Na przykład pt. PTZ01 ustawiłem port 8200 (domyślnie 7777) PORT HTTP: Na przykład pt. PTZ01 ustawiłem port 93 (domyślnie 80) PORT MOBILNY: Na przykład pt. PTZ01 ustawiłem port 15960 (domyślnie 8888)

Porty te muszą być przekierowywane na lokalny adres IP rejestratora z routera, do którego jest podłączony. Ustawienia routera: Przekazywanie ustawień zaawansowanych Dodaj nowy (serwer wirtualny) jak na zdjęciu: Port usługi: 93 Adres IP: 192.168.0.1, a następnie SAVE To samo dotyczy portów 8200 i 15960
W tej chwili rejestrator jest dostępny z Internetu http://81.196.50.181:93/
 http://81.196.50.181 to publiczny adres IP routera, który znajduje się w dowolnej przeglądarce, wyszukując "mój adres IP"

Aby uzyskać dostęp z telefonu komórkowego, masz zdjęcie:Przykład dostępu do DVR LOBBY (RECEPCJA ONLINESHOP): W IE (należy to zrobić ActiveX Enable) dostęp http://81.196.50.181:93/ - user-> hasło użytkownika -> 123456

Możesz uzyskać dostęp do zamontowanego PTZ01 DEMO, aby wyrazić opinię na temat działania produktu, uzyskując dostęp:
Naprawiono adres IP: http://81.196.50.181:93 lub DDNS http://c530690.soddns.com:93/ Port 8203 Użytkownik: użytkownik Pass: 123456
- Ze smartfona, wprowadzając w dedykowanych aplikacjach do nadzoru (np. AseePRO dla Androida, MEyeProV3 dla IOS) następujące informacje ze zdjęcia poniżej:

W ten sposób masz dostęp do transmisji na żywo wykonanej przez produkt PTZ01 podłączony do Internetu.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.