FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
6 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw Radiostacja CB PNI ESCORT HP 8000L ASQ + Antena CB Midland LC59 c

254,45 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
HP
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-PACK26
EAN:
5949066507977
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


ASQ Regulowany
Innowacja w segmencie CB, regulowany automatyczny squelch (ASQ) oferuje maksymalny komfort nawet najbardziej wymagającym użytkownikom samochodowych stacji radiowych CB. Jeśli do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do włączania / wyłączania ASQ, teraz PNI przynosi funkcję jego regulacji, funkcję, która pozwala wyeliminować do 100% zakłóceń, szumów tła i zagłuszania w paśmie CB.

Przycisk ASQ na mikrofonie
Aby zwiększyć komfort jazdy, PNI umieścił przycisk automatycznego włączania / wyłączania (ASQ) na mikrofonie. Oprócz tego przycisku znajdziemy również przyciski góra / dół na mikrofonie do zmiany kanałów, dzięki czemu nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi, aby obsługiwać te główne funkcje.

Mały
Możesz użyć produktu w każdym samochodzie, ponieważ jest to jedna z najmniejszych stacji CB na rynku. Solidny i o przyjemnym wyglądzie, można go umieścić w dowolnym miejscu: podłokietniku, desce, między siedzeniami, bez przeszkadzania i przeszkadzania.

Odległość komunikacji
Odległość komunikacji jest decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu anteny CB. W ten sposób odległość komunikacyjna 7 km lub więcej jest osiągana w idealnych warunkach pracy: skalibrowana antena, otwarte pole bez przeszkód, stacja o maksymalnej prawnie dopuszczalnej mocy 4W i standardowym odbiorze. Wszelkie przeszkody takie jak: wzgórza, góry, budynki, mogą prowadzić do zmniejszenia tego dystansu.

Podstawa magnetyczna
Podstawa magnetyczna w tym pakiecie jest wyposażona w o długości 4 m, wystarczający do umieszczenia anteny na kopule, oraz o średnicy 78 mm z silnym magnesem, który zapewnia stabilność anteny nawet przy dużych prędkościach.

Kompletny pakiet
Ten produkt oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wyruszyć w drogę: stację mikrofonową, antenę, podstawę magnetyczną i magistralę do kalibracji. Wszystko, co musisz zrobić, to zamontować je na maszynie i wykonać kalibrację, aby użyć ich z maksymalną wydajnością.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.