FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
16 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw radiostacja CB TTi TCB-550 + antena PNI ML160 z magnesem

247,98 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
TTI-PACK21
EAN:
5949066505508
Ostatnia aktualizacja
7 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Moc prawna 4W

Radiostacja CB TTi TCB-550 jest zgodna z obowiązującymi w Rumunii przepisami zharmonizowanymi z normami europejskimi, mając maksymalną dopuszczalną moc prawną 4 W.

Automatic Squelch - DSS

Jedna z najlepiej sprzedających się stacji w Rumunii i Europie, wyróżnia się niewielkim rozmiarem, łatwością obsługi i doskonałą wydajnością zarówno w odbiorze, jak i na antenie w kanałach informacyjnych i nie tylko.

Wielozakresowy

Stacja jest zgodna z obowiązującymi normami europejskimi i umożliwia komunikację na 40 kanałach w paśmie 27 MHz wykorzystywanych do infotrafic.

Stacja ruchoma

Jedna z najbardziej cenionych stacji, wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, łatwością obsługi i bardzo dobrą wydajnością zarówno w odbiorze, jak i emisji w kanałach infotrafic i nie tylko.

40 kanałów

Stacja jest zgodna z obowiązującymi normami europejskimi i umożliwia komunikację na 40 kanałach w paśmie 27 MHz wykorzystywanych do infotrafic.

FM/AM

Radiostacja TTi TCB-550 umożliwi komunikację w obu typach pasm: AM i FM. Wyposażona jest również w szybki selektor międzynarodowych kanałów alarmowych i informacyjnych, czyli 9-19.

4-stykowy mikrofon

Komunikacja radiowa odbywa się w systemie simplex za pomocą mikrofonu i głośnika: jeden mówi, a inni słuchają. Mikrofon ma normalny rozmiar, jest łatwy w obsłudze i jest typu elektretowego z 4-pinowym gniazdem.

Wydajność

Wydajność produktu PNI ML160 jest ściśle związana z właściwościami technicznymi, które antena ma w idealnych warunkach montażu i użytkowania: SWR < = 1,1, Maksymalna moc przyłożona 600 W, impedancja 50 omów, stal nierdzewna itp.

Odległość komunikacji

Odległość komunikacji jest kolejnym decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu anteny CB. W ten sposób maksymalna odległość komunikacyjna 15 km lub więcej jest osiągana w idealnych warunkach pracy: skalibrowana antena, otwarte pole bez przeszkód, stacja o maksymalnej prawnie dopuszczalnej mocy 4W i standardowym odbiorze. Wszelkie przeszkody takie jak: wzgórza, góry, budynki, ściany mogą prowadzić do zmniejszenia tej odległości.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.