APRIL SAVINGS
-40%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw radiostacji CB CRT ONE + Antena CB PNI ML70 magnes

305,65 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-PACK32
EAN:
5949066511400
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Najmniejsza stacja CB na świecie
Stacja radiowa CB CRT One o wymiarach 10,2 x 10 x 2,5 cm może być uważana za najmniejszą stację radiową CB na świecie. W ten sposób można go umieścić w dowolnym miejscu: podłokietniku, desce, między siedzeniami, bez przeszkadzania i zakłócania.

Moc emisji 4W
Stacja jest zgodna z obowiązującymi w Rumunii przepisami zharmonizowanymi z normami europejskimi, posiadając maksymalną dopuszczalną moc prawną 4 W.

AM/FM
Radiostacja CB CRT One umożliwi komunikację w obu typach pasm: AM i FM. Wyposażona jest również w szybki selektor międzynarodowych kanałów alarmowych i informacyjnych, czyli 9-19.

góra/dół na mikrofonie
Mikrofon stacji wyposażony jest w dwa przyciski Up i Down do zmiany kanałów i innych parametrów.

NOWOŚĆ: S-Meter
Model CTR One N jest wyposażony we wskaźnik sygnału nadawczego/odbiorczego i zwiększoną stabilność.

Wydajność anteny Cb PNI ML70
Wydajność produktu jest ściśle związana z właściwościami technicznymi, które antena ma w idealnych warunkach montażu i użytkowania: SWR < = 1,2, maksymalna moc przyłożona 200 W, impedancja rezystora 50 Ohm, stal nierdzewna itp.

Odległość komunikacji
Odległość komunikacji jest kolejnym decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu anteny CB. W ten sposób odległość komunikacyjna maksymalnie 9 km jest osiągana w idealnych warunkach pracy: skalibrowana antena, otwarte pole bez przeszkód, stacja o maksymalnej prawnie dopuszczalnej mocy 4W i standardowym odbiorze. Wszelkie przeszkody takie jak: wzgórza, góry, budynki, ściany mogą prowadzić do zmniejszenia tej odległości.

Długość anteny
Długość anteny jest bardzo ważnym czynnikiem, który może wpływać na odległość komunikacji. Tak więc, im dłuższa antena, tym większy zasięg. Antena PNI ML70 ma długość 70 cm (w tym podstawa magnetyczna).

Podstawa magnetyczna
Podstawa magnetyczna PNI 145/PL w pakiecie wyposażona jest w o długości 4 m, wystarczający do umieszczenia anteny na kopule, o średnicy 145 mm oraz potężny magnes, który zapewnia stabilność anteny nawet przy dużych prędkościach.

Kompletny pakiet
Ten zestaw jest gotowy do montażu w pakiecie: antena, podstawa magnetyczna z i gniazdem PL259, imbus do kalibracji. Wszystko, co musisz zrobić, to zamontować antenę na podstawie magnetycznej, podłączyć ją do stacji radiowej CB i wykonać kalibrację, aby używać jej z maksymalną wydajnością.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.