FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
18 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw radiostacji CB TTi TCB-550 + antena PNI ML100

247,98 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
1 sztuka
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Czas dostawy
5 dni
SKU:
TTI-PACK13
EAN:
5949066504839
Ostatnia aktualizacja
7 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Moc prawna 4W
Radiostacja CB TTi TCB-550 jest zgodna z obowiązującymi w Rumunii przepisami zharmonizowanymi z normami europejskimi, mając maksymalną dopuszczalną moc prawną 4 W.

Automatic Squelch - DSS
Jedna z najlepiej sprzedających się stacji w Rumunii i Europie, wyróżnia się niewielkim rozmiarem, łatwością obsługi i doskonałą wydajnością zarówno w odbiorze, jak i na antenie w kanałach informacyjnych i nie tylko.

Wielozakresowy
Stacja jest zgodna z obowiązującymi normami europejskimi i umożliwia komunikację na 40 kanałach w paśmie 27 MHz wykorzystywanych do infotrafic.

40 kanałów
Stacja jest zgodna z obowiązującymi normami europejskimi i umożliwia komunikację na 40 kanałach w paśmie 27 MHz wykorzystywanych do infotrafic.

FM/AM
Radiostacja TTi TCB-550 umożliwi komunikację w obu typach pasm: AM i FM. Wyposażona jest również w szybki selektor międzynarodowych kanałów alarmowych i informacyjnych, czyli 9-19.

4-stykowy mikrofon
Komunikacja radiowa odbywa się w systemie simplex za pomocą mikrofonu i głośnika: jeden mówi, a inni słuchają. Mikrofon ma normalny rozmiar, jest łatwy w obsłudze i jest typu elektretowego z 4-pinowym gniazdem.

Wydajność anteny Cb PNI ML100
Wydajność produktu jest ściśle związana z właściwościami technicznymi, które antena ma w idealnych warunkach montażu i użytkowania: SWR < = 1,0, maksymalna moc stosowana 400 W, impedancja 50 omów, stal nierdzewna itp.

Odległość komunikacji
Odległość komunikacji jest kolejnym decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu anteny CB. W ten sposób odległość komunikacyjna maksymalnie 12 km jest osiągana w idealnych warunkach pracy: skalibrowana antena, otwarte pole bez przeszkód, stacja o maksymalnej prawnie dopuszczalnej mocy 4W i standardowym odbiorze. Wszelkie przeszkody takie jak: wzgórza, góry, budynki, ściany mogą prowadzić do zmniejszenia tej odległości.

Długość anteny
Długość anteny jest bardzo ważnym czynnikiem, który może wpływać na odległość komunikacji. Tak więc, im dłuższa antena, tym większy zasięg. Antena PNI ML100 ma długość 110 cm (w komplecie podstawa magnetyczna).

Podstawa magnetyczna
Podstawa magnetyczna 120/PL w pakiecie wyposażona jest w o długości 4 m, wystarczający do umieszczenia anteny na kopule, o średnicy 125 mm oraz potężny magnes, który zapewnia stabilność anteny nawet przy dużych prędkościach.

Kompletny pakiet
Ten zestaw jest gotowy do montażu w pakiecie: antena, podstawa magnetyczna z i gniazdem PL259, imbus do kalibracji. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować antenę na podstawie magnetycznej, podłączyć ją do stacji radiowej CB i wykonać kalibrację, aby używać jej z maksymalną wydajnością.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.