FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
18 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw radiostacji CB TTi TCB-900 + antena PNI ML100

361,03 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
7 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
Citizen
Czas dostawy
5 dni
SKU:
TTI-PACK8
EAN:
5949066515613
Ostatnia aktualizacja
7 miesięcy temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


DSS - Automatyczny squelch
Radiostacja cb TTi TTi TCB-900 wyposażona jest w automatyczny system squelch, zwany również dynamicznym systemem Squelch, niezwykle wysoką wydajność, która pozwala na bardzo dobre filtrowanie rozmów i odbiorów w CB (Citizen Band).

Podwójne napięcie
Zaletą tego produktu jest podwójne zasilanie zarówno na 12 V, jak i na 24 V, które pozwala na zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych, wywrotkach, autokarach, które mają instalację elektryczną na 24 V.

Dyfuzor przedni
Radiostacja TTi TCB-900 jest wyposażona w głośnik przedni, co jest kolejną zaletą, jeśli będzie zamontowana w desce rozdzielczej lub na przednim panelu w kabinie ciężarówki, ciężarówki lub autokaru. W ten sposób dźwięk jest słyszalny wyraźnie i głośno, w kierunku użytkownika.

Format 1 DIN
Format obudowy to 1 DIN identyczny z klasycznymi magnetofonami samochodowymi. Tym samym mieści się w specjalnie dla nich zaprojektowanych miejscach, które można znaleźć zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych, wywrotkach i autokarach.

Wielozakresowy
Teraz mogę korzystać z zalet tego produktu i radioamatorów, radiostacji TTi TCB-900 posiadających 11 pasm nadających się do wykorzystania w Europie i nie tylko.

3 kolory ekranu
Możesz dopasować kolor ekranu stacji do świateł na desce rozdzielczej lub możesz wybrać swój ulubiony kolor dzięki 3 wymiennym kolorom, w które wyposażona jest stacja radiowa TTi TCB-900.

Funkcje specjalne
Radiostacja TTi TCB-900 posiada oprócz klasycznych funkcji, szereg funkcji specjalnych, które mogą pomóc w korzystaniu z produktu takich jak: ATT, Mute, Lock, BL, + specjalne menu z dodatkowymi ustawieniami.

Wydajność anteny Cb PNI ML100
Wydajność produktu jest ściśle związana z właściwościami technicznymi, które antena ma w idealnych warunkach montażu i użytkowania: SWR < = 1,0, maksymalna moc stosowana 400 W, impedancja 50 omów, stal nierdzewna itp.

Odległość komunikacji
Odległość komunikacji jest kolejnym decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu anteny CB. W ten sposób odległość komunikacyjna maksymalnie 12 km jest osiągana w idealnych warunkach pracy: skalibrowana antena, otwarte pole bez przeszkód, stacja o maksymalnej prawnie dopuszczalnej mocy 4W i standardowym odbiorze. Wszelkie przeszkody takie jak: wzgórza, góry, budynki, ściany mogą prowadzić do zmniejszenia tej odległości.

Długość anteny
Długość anteny jest bardzo ważnym czynnikiem, który może wpływać na odległość komunikacji. Tak więc, im dłuższa antena, tym większy zasięg. Antena PNI ML100 ma długość 110 cm (w komplecie podstawa magnetyczna).

Podstawa magnetyczna
Podstawa magnetyczna 120/PL w pakiecie wyposażona jest w o długości 4 m, wystarczający do umieszczenia anteny na kopule, o średnicy 125 mm oraz potężny magnes, który zapewnia stabilność anteny nawet przy dużych prędkościach.

Kompletny pakiet
Zestaw jest gotowy do montażu z: radiostacją, anteną CB, podstawą magnetyczną z i gniazdem PL259, imbus do kalibracji.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.