FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
9 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Zestaw wideodomofonowy SilverCloud House 715 z 7-calowym ekranem LCD i Yal

363,50 zł /sztuka cena bez podatku

Status
Oferta jest nieaktualna
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Dostępna ilość
100 sztuk
Kraj
Rumunia
Grupa towarowa
Nowy  
Marki
JAKO
Czas dostawy
5 dni
SKU:
PNI-SC715YL500
EAN:
1094922159754
Ostatnia aktualizacja
Ponad miesiąc temu

Aktualne oferty z tej kategorii
Opis oferty


Monitoring audio i wideo

Domofon SILVERCLOUD House 715 posiada monitor o rozdzielczości 840 x 234 pikseli, przekątnej 7 cali i 420 linii telewizyjnych. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wykonanemu z wysokiej jakości materiałów, House 715 oferuje swoim użytkownikom wiele funkcji, które pozwalają dostosować kontrast i jasność ekranu, a także dostosować głośność i wybrać utwór do dzwonka.

Noktowizor

Jednostka zewnętrzna domofonu SILVERCLOUD House 715 wyposażona jest w diody LED na podczerwień, co pozwala na rejestrację obrazu nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Kamera o rozdzielczości 628 x 582 pikseli i 420 liniach telewizyjnych, obiektywach 3,6 mm i kącie widzenia 90 stopni jest chroniona przed deszczem przez osłonę umieszczoną w górnej części obudowy.

Komunikacja dwukierunkowa

Domofon SILVERCLOUD House 715 działa jako system monitoringu wizyjnego w obiegu zamkniętym, w którym jednostka zewnętrzna przesyła obraz do monitora wewnątrz domu. Oprócz monitoringu wizyjnego interkom umożliwia również dwukierunkową komunikację między jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Maksymalna odległość robocza wynosi maksymalnie 100 m.

Elektromagnetyczna funkcja otwierania yala

Jednostka wewnętrzna umożliwia podłączenie i sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (zakupionym osobno). Po prostu naciskając przycisk Odblokuj, możesz zdalnie odblokować elektromagnetyczną yala, umożliwiając odwiedzającym dostęp.

Operacja zabezpieczona przed awarią, normalnie zamknięta

W tej konfiguracji zamek otwiera się pod wpływem impulsu elektrycznego (i zamyka dopiero po otwarciu i zamknięciu drzwi lub bramy) lub ręcznie (elementy mechaniczne zapewniają otwarcie od wewnątrz nawet w przypadku awarii zasilania).

Otwór po lewej stronie

Odpowiednia yala elektromagnetyczna SilverCloud YL500 może być montowana na drzwiach z otworem po lewej stronie do wewnątrz. Zalecana grubość drzwi wynosi od 35 do 50 mm.

Kompatybilny z domofonem lub systemami kontroli dostępu

Yala elektromagnetyczna SilverCloud YL500 może być zintegrowana z systemem kontroli dostępu lub interkomu. Przycisk Odblokuj na wewnętrznym dysku wideodomofonu w domu może działać w celu odblokowania yala, umożliwiając w ten sposób odwiedzającym dostęp do środka.Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.