HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
Na roczną REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 100 000 zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Referencje

Świetna platforma do wyszukiwania hurtowych ofert towarów dla swojej firmy, a takze możliwość wystawiania swoich własnych ofert. Bardzo dużo ofert z całego świata.

Grzegorz Janke "DRAGON CARPARTS"

Uważam, że platforma jest bardzo ciekawa! Co może być lepszego: 1. Utwórz wspólnie zestaw reklam dla wszystkich krajów europejskich. Powiedzmy, że z 15-20% rabatem, jeśli klient wybierze wszystkie kraje Schengen. Lub jakiś podobny zestaw 2. Załączone pliki powinny być lepiej widoczne. Żaden z moich klientów nie rozumie, że w dodatku pod opisem mamy listę artykułów. 3. Klienci byliby bardziej ufni, gdyby istniała możliwość płatności za pośrednictwem platformy! Z pewną prowizją, ale z pewnymi gwarancjami…

Bohdan Kalynovskyi

Szczerze polecamy platformę Merkandi . Dzięki niej zyskaliśmy nowe współprace oraz punkty odbioru. Opłata jest adekwatna do jakości tego co oferuje strona.

Natalia

Podziwiam wysoki profesjonalizm podczas procesu walidacji i informowania użytkowników o oszustach, prosty proces przesyłania wiadomości i składania zamówień, ale wątpliwą skuteczność płatnych usług.

Yevgeniy Sydorenko

Nie żałuję zakupu. Bardzo łatwy kontakt z hurtowniami i przejrzysta strona. Dzięki Merkandi wyszukiwanie nowych hurtowni stało się o wiele łatwiejsze i szybsze. Polecam

Aleksandra Rylska

Dzięki Merkandi zyskałem nowych klientów, z którymi podjąłem już długoterminową współpracę. Polecam i zachęcam do założenia konta bo na prawdę warto

Grzegorz Górecki

Jestem niezwykle zadowolony z Merkandi. To miejsce, które umożliwia mi skuteczne i wydajne zarządzanie moim asortymentem oraz znalezienie renomowanych dostawców. Jednym z największych atutów tej platformy jest jej łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, który umożliwia mi szybkie przeszukiwanie ofert oraz składanie zamówień z kilkoma kliknięciami.

Przemysław Górny

Polecam, bardzo duża baza towarów, platforma intuicyjna i prosta w obsłudze, jestem zadowolony z nawiązanych na tej stronie kontaktów że sprzedawcami

DAWID ROŻAK

Super strona. Dużo hurtowni i możliwości. Dziękuję Znalazłem dużo sprzedających po za granicami kraju z którymi teraz nawiązuję stałą współpracę.

TOMASZ PISAREK

Bardzo polecam platformę handlową Merkandi. Solidna firma, bardzo dobrze zweryfikowane konta . Szybka pomoc w rozwiązaniu problemu. Pracownicy zaangażowani ,można liczyć na wsparcie z ich strony.

Małgorzata Januszkiewicz-Boczko

Polecam. Jestem bardzo zadowolony z Merkandi. Za pośrednictwem portalu udało się sprzedać zalegające produkty z krótką datą przydatności do spożycia.

Michał Zawadzki

Ciekawa platforma sprzedażowa o dużym zasięgu europejskim. Dodawanie produktów ręcznie bardzo proste. Import z plików dostarcza trochę trudności dla początkującego użytkownika ale po zapoznaniu się z dokumentacją i przystosowaniem plików można to opanować.

Zdzisław Oracz

Merkandi to świetna platforma, dzięki której mamy możliwość dotarcia do różnych krajów. Platforma jest prosta w użyciu i przejrzysta. Dzięki niej nasza hurtownia ma wiele nowych klientów.

Grand Stock sp. z o. o.

Dzięki Merkandi zdobywam nowe kontakty z całego świata. Firmy zweryfikowane. Polecam kupującym i sprzedającym.

Izabela z Cheap

Świetny kontakt z doradcą handlowym. Dzięki Merkandi znalazłem nowego dostawcę, z którym będę współpracować na pewno bardzo długo. Przy wyborze kierowałem się ilością gwiazdek przyznanych za zgodność przedmiotu z opisem i kontaktem.

Marek Długokęcki

Bardzo dziękuje za dostęp do platformy. Miła obsługa i super ludzie. Dzięki platformie Mekandi dostałem dostęp do wielu produktów. Bardzo dziękuje.

Jakub Dziedziński

Jestem bardzo zadowolony. Merkandi to świetna platforma do sprzedaży jak i do robienia zakupów hurtowych u sprawdzonych dostawców. Polecam bardzo.

Marcin Stadryniak

Dobra platforma dla biznesu.. Dzięki Merkandi nawiązaliśmy kilka cennych kontaktów biznesowych. Przydatny jest tez system ocen kontrahentów. Warto tu zaglądać!

Mariusz Żarkowski

Super portal pozwolił w łatwy sposób nawiązać kontakt z nowymi firmami. Można znaleźć interesujący towar lub wystawić swój asortyment. Polecam

Marek Morawiec

Merkandi to bardzo dobry wybór. Nie żałuję, że zarejestrowałem się - w ciągu 2 miesięcy znalazłem nowych klientów i nowych dostawców towaru. Polecam!!!!!

Aleks Shkret

Polecam ten portal z hurtowniami, można znaleźć tu hurtowników z towarem w dobrych cenach oraz bardzo dobre jakościowo produkty z całego świata. Hurtownicy są dobrze sprawdzani.

Grzegorz Olejnik

Świetny portal dla profesjonalnych sprzedawców. Wystawianie ofert jest przyjemne i intuicyjne. Kontakt z infolinią również mogę ocenić na 5 gwiazdek, obsługa miła i kompetentna.

Paweł Grabowski

Merkandi jest jedną z najlepszych platform B2B, z jakich kiedykolwiek korzystałem. Bardzo przejrzysta i łatwa w użyciu. Uzyskałem wiele kontaktów biznesowych. Całkowicie polecam ten serwis.

Krzysztof Czapla

Na chwilę obecną współpraca układa się dobrze. Poprzez dostęp do platformy zrealizowałam transakcje z kontrahentem, który okazał się rzetelnym sprzedawcą

Wioletta Łącz

Bardzo dobra platforma. Pozwala pozyskać klientów oraz promuje towar. Bardzo polecam. Od dłuzszego czasu poszukiwalismy tego typu nosników i tutaj znalezlismy fantastyczną mozliwosc promowania naszej frimy.

Łukasz Rostkowski

Dzięki Merkandi pozyskałem bardzo dużą ilość klientów, polecam kupującym jak i sprzedającym, prosty portal do obsługi dla każdego, szybki kontakt z wybranym klientem

Krzysztof Zaremba

Portal Merkandi jest najlepszym serwisem B2B do sprzedaży swoich produktów nawet w tak ciężkich czasach pandemii. Swoją przygodę z serwisem zacząłem pół roku temu i do tej pory pozyskałem bardzo szerokie grono zagranicznych klientów którzy bez problemu wyszukują ogłoszenia. Ogólna ocena serwisu to 10/10

Remigiusz Kubiak

Zalety platformy Merkandi; 1. zweryfikowani użytkownicy (w przeciwieństwie do innych portali, gdzie można spotkać nieuczciwych sprzedawców), każdy, kto prowadzi biznes, ceni sobie uczciwość w biznesie, ja w szczególności 2.pracownicy – profesjonalni, pomocni, elastyczni, służący wsparciem i pomocą, sprawnie odpowiadają na wiadomości 3.platforma łatwa w obsłudze i posiadająca dobre zabezpieczenia dostępu do platformy 4.platforma posiadająca ciekawą opcję – aukcje

Piotr Markowicz

Dzięki platformie Merkandi w przeciągu kilku miesięcy udało się pozyskać dużą ilość zamówień hurtowych, nawet w ciężkich czasach pandemii zamówienia przez stronę napływają z całej Europy.

Mariusz Kubiak

Merkandi to doskonałe miejsce do rozpoczęcia współpracy w wieloma nowymi kontrahentami. Prezentując tu swój asortyment, wystawiamy go na cały świat, co otwiera sprzedawcom niemal nieograniczone możliwości handlu.

Michał Korniaho
Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.