FLASH SALE
-30%
Na każdą REJESTRACJĘ i PRZEDŁUŻENIE
promocje nie łączą się
31 Ilość pozostałych pakietów

Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 75 tyś. zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Referencje

Bardzo dziękuje za dostęp do platformy. Miła obsługa i super ludzie. Dzięki platformie Mekandi dostałem dostęp do wielu produktów. Bardzo dziękuje.

Jakub Dziedziński

Jestem bardzo zadowolony. Merkandi to świetna platforma do sprzedaży jak i do robienia zakupów hurtowych u sprawdzonych dostawców. Polecam bardzo.

Marcin Stadryniak

Dobra platforma dla biznesu.. Dzięki Merkandi nawiązaliśmy kilka cennych kontaktów biznesowych. Przydatny jest tez system ocen kontrahentów. Warto tu zaglądać!

Mariusz Żarkowski

Super portal pozwolił w łatwy sposób nawiązać kontakt z nowymi firmami. Można znaleźć interesujący towar lub wystawić swój asortyment. Polecam

Marek Morawiec

Merkandi to bardzo dobry wybór. Nie żałuję, że zarejestrowałem się - w ciągu 2 miesięcy znalazłem nowych klientów i nowych dostawców towaru. Polecam!!!!!

Aleks Shkret

Polecam ten portal z hurtowniami, można znaleźć tu hurtowników z towarem w dobrych cenach oraz bardzo dobre jakościowo produkty z całego świata. Hurtownicy są dobrze sprawdzani.

Grzegorz Olejnik

Świetny portal dla profesjonalnych sprzedawców. Wystawianie ofert jest przyjemne i intuicyjne. Kontakt z infolinią również mogę ocenić na 5 gwiazdek, obsługa miła i kompetentna.

Paweł Grabowski

Merkandi jest jedną z najlepszych platform B2B, z jakich kiedykolwiek korzystałem. Bardzo przejrzysta i łatwa w użyciu. Uzyskałem wiele kontaktów biznesowych. Całkowicie polecam ten serwis.

Krzysztof Czapla

Na chwilę obecną współpraca układa się dobrze. Poprzez dostęp do platformy zrealizowałam transakcje z kontrahentem, który okazał się rzetelnym sprzedawcą

Wioletta Łącz

Bardzo dobra platforma. Pozwala pozyskać klientów oraz promuje towar. Bardzo polecam. Od dłuzszego czasu poszukiwalismy tego typu nosników i tutaj znalezlismy fantastyczną mozliwosc promowania naszej frimy.

Łukasz Rostkowski

Dzięki Merkandi pozyskałem bardzo dużą ilość klientów, polecam kupującym jak i sprzedającym, prosty portal do obsługi dla każdego, szybki kontakt z wybranym klientem

Krzysztof Zaremba

Portal Merkandi jest najlepszym serwisem B2B do sprzedaży swoich produktów nawet w tak ciężkich czasach pandemii. Swoją przygodę z serwisem zacząłem pół roku temu i do tej pory pozyskałem bardzo szerokie grono zagranicznych klientów którzy bez problemu wyszukują ogłoszenia. Ogólna ocena serwisu to 10/10

Remigiusz Kubiak

Zalety platformy Merkandi; 1. zweryfikowani użytkownicy (w przeciwieństwie do innych portali, gdzie można spotkać nieuczciwych sprzedawców), każdy, kto prowadzi biznes, ceni sobie uczciwość w biznesie, ja w szczególności 2.pracownicy – profesjonalni, pomocni, elastyczni, służący wsparciem i pomocą, sprawnie odpowiadają na wiadomości 3.platforma łatwa w obsłudze i posiadająca dobre zabezpieczenia dostępu do platformy 4.platforma posiadająca ciekawą opcję – aukcje

Piotr Markowicz

Dzięki platformie Merkandi w przeciągu kilku miesięcy udało się pozyskać dużą ilość zamówień hurtowych, nawet w ciężkich czasach pandemii zamówienia przez stronę napływają z całej Europy.

Mariusz Kubiak

Merkandi to doskonałe miejsce do rozpoczęcia współpracy w wieloma nowymi kontrahentami. Prezentując tu swój asortyment, wystawiamy go na cały świat, co otwiera sprzedawcom niemal nieograniczone możliwości handlu.

Michał Korniaho

Serwis bardzo czytelny i pomocny w zdobywaniu rynków zagranicznych. Serdecznie polecamy! Dodatkowym atutem merkandi jest bardzo pomocny support! Wszystko na plus :)

WOLVES

Super strona, Jestem pod wrażeniem ilością ofert dostępnych z każdej branży. Dzięki Merkandi znalazłem klientów na moje produkty z całej Europy.

Guido Motta

Polecam portal merkandi, w którym znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert. Sam osobiście znalazłem tutaj kilku odbiorów na moje produkty. Polecam

Piotr

Super platforma hurtowa, polecam. Odkąd ja mam, zyskałem wielu klientów z zachodu, i pomagają także w wystawianiu aukcji - super sprawa i super skuteczna platforma.

maciej jankowski

Merkandi to świetny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Duża liczba atrakcyjnych ofert, bezpośredni kontakt z decydentami, zwykle pełna informacja o sprzedającym.

Gonzaque Boissy

Super intuicyjna platforma hurtowa, która pozwoliła nam skontaktować się z wieloma naszymi ważnymi klientami. Ponadto szybka i przyjazna obsługa klienta!

Artur Melka

Polecam każdej firmie stronę" Merkandi" Super kontakt z Hurtowniami, wszystko rzetelne, i uczciwi kontrahenci wszystkich Pozdrawiam Robert.

Robert Kowalczyk

Nie ma co pisać, jestem bardzo zadowolony, od ponad 8 lat współpracuję i mam dużo klientów przez ten portal, jestem bardzo zadowolony LA ILAHE ILLAH...

ali sahin

Jestem zadowolony ze strony. Posiada najlepszy dostęp do hurtowników i pomaga mi sprzedawać produkty. Portal jest łatwy w obsłudze, polecam każdemu.

Marcin Wojciechowski

Dzięki serwisowi Markendi znalazłem wielu nowych klientów z całej Europy, sprzedaż laptopów, monitorów i komputerów znacząco wzrosła. Forma zamieszczani ofert bardzo łatwa w obsłudze. Profesjonalna pomoc i obsługa. Polecam

RAFAŁ WIECZOREK

Duży wybór ofert . Ofert które nie są dostępne na innych portalach . Super platforma handlowa . Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru .

Monika Malinowska

Rekomenduję Merkandi jako bardzo dobry portal handlowy, dzięki waszej platformie i dobrej promocji, moja sprzedaż znacznie nabrała tempa. Dziękuję

Mariusz Dudek

Wspaniałe miejsce, niewiarygodna ilość ofert. Pomocne i miłe wsparcie techniczne. Idealne miejsce dla hurtowników i biznesmenów. Jeśli ktoś szuka miejsca na rozwój swojej firmy, kupując produkty w specjalnych cenach, to jest właśnie to miejsce!

Ewelina Żurawska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nie spodziewałem się tylu zapytań i łatwości znalezienia partnerów na Państwa platformie. Póki co jeszcze brak trochę klientów z USA lub Australii, ale wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Paweł Filipczuk

Współpracuje z portalem Merkandi.pl od kilku lat dzięki niemu zyskałem wielu partnerów biznesowych, dziękuje i polecam każdemu. Pozdrawiam !

Daniel Nowak
Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.