Referencje


(..) Platforma Merkandi to nowoczesne narzędzie, podnoszące jakość pracy i umożliwiające kontakt z klientami na bardzo szeroką skalę. Wprowadzenie tego rozwiązania w naszej firmie znacząco pomogło w funkcjonowaniu naszej hurtowni oraz dostarczyło nam nowych możliwości rozwoju. (..)

HAPPY TRADING

"(..) Prowadziłam małą firmę handlową o zróżnicowanym asortymencie. Moja współpraca z platformą Merkandi zaczęła się od spostrzeżenia wielu atrakcyjnych ofert zamieszczanych na platformie. Dzięki danym kontaktowym do wielu firm uzyskanym dzięki platformie Merkandi mogłam taniej zakupować produkty (..)"

ABC - Lidia Dziewierska

"(..) Jestem zadowolony ze współpracy (..)"

PHU KARPA - Paweł Bimkiewicz


"(..) Zakres i jakość usług śwaidczonych przez firmę Merkandi spełnił nasze oczekiwania. Informacje przekazywane przez tą firmę są rzetelne i wiarygodne, a dostęp do nich prosty i intuicyjny. Wysoki poziom profesjonalizmu oraz kultury obsługi w Merkandi sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy niniejszą pozytywną opinię (..)"

eJOANNA.pl - Lucyna Regdosz

"(..) Na platformie Merkandi jesteśmy zarejestrowani od około roku czasu. Przez ten okres zdobyliśmy wielu partnerów oraz towarów handlowych. Jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem (..)"

NICE import-export - Janusz Gala

"(..) Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług świadczonych przez firmę Merkandi i wybór ten okazał się słuszny. Informacje, do których dostaliśmy dostęp poprzez platformę Merkandi, są wyczerpujące, aktualne oraz profesjonalnie zarządzaneprzez miły i kompetentny zespół (..)"

LIDERING TEAM- Remigiusz Błaszczyk (Director comercial)


"(..) Jesteśmy klientem tego serwisu od  28.01.2011. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zawsze możemy liczyć na wysoki profesjonalizm oraz niezawodność tego portalu jak i na przyjazną i rzeczową  obsługę klienta (..)"

Jacek Galinski

"(..) Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z Merkandi i z przyjemnością polecam usługi tej firmy wszystkim zainteresowanym (..)"

F.H.U. "TITI" inż. Krzysztof Bożek

"(..) Usługi świadczone przez firmę Merkandi pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, a informacje są rzetelne i aktualne. Strona jest przejrzysta i czytelna (..)"

Krzysztof Taibert


"(..) Doceniamy prosty i intuicyjny dostęp do danych. (..)"

Sm International Business Sa - Pinto Yasmina (manager)

"(..) Niniejszym potwierdzam, że jestem bardzo zadowolony z Merkandi, z ich obsługi klienta oraz ze świadczonych przez ten serwis usług. Jestem wdzięczny za ciekawy newsletter produktowy (..)"

Eleni Margariti

"(..) Dziękujemy platformie Merkandi za cenne informacje. Życzymy Wam wszystkiego dobrego oraz pomyślnego rozwoju! (..)"

Galaxy - Ostvald Volodymyr


"(..) Dzięki współpracy z Merkandi mamy dostęp do wielu atrakcyjnych ofert (..)"

F.H. LECH - Lech Jagoda

"(..) Stale szukam dobrych towarów po korzystnych cenach. Wyszukiwanie ofert w sieci zajmuje bardzo dużo czasu. Na portalu Merkandi odbywa się to szybko i sprawnie - mam dostęp do kategorii i do wyszukiwarki. Super rozwiązana jest baza hurtowników, gdzie znajduje dane kontaktowe oraz galerię ofert przy każdym sprzedającym. Bardzo chętnie odwiedzam Merkandi , bo wiem, że są tam zamieszczane co rusz nowe ciekawe oferty. (..)"

HILDA - Hilda Vasilikova

"(..) Jestem rocznym użytkownikiem serwisu Merkandi, po tym czasie z radością mogę stwierdzić że nie jest to zmarnowana inwestycja (..)"

F.H. MERCOR


"(..) w tym piśmie chcę podziękować wszystkim, którzy założyli serwis Merkandi. Strona ta umożliwiła nam zakupić towar po bardzo atrakcyjnych cenach, a także szybko sprzedać nasz towar. (..)"

Beyazit Kosmetik

"(..) Dzięki wykupieniu abonamentu nawiązałem wiele korzystnych i trwałych kontaktów handlowych. Jestem zadowolony, zarówno ze współpracy z kontrahentami, jak i decyzji o zarejestrowaniu się. Polecam wszystkim zainteresowanym zyskiem. (..)"

MEDIATOR Urszula Kuc

"(..) Przystąpienie przez naszą firmę do platformy Merkandi okazało się świetną decyzją biznesową. Obszerna oferta, szybki i prosty dostęp do informacji, łatwe i intuicyjne zarządzanie, połączone z profesjonalną i miłą obsługą czynią Merkandi oczywistym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, poszukującego platformy handlowej z prawdziwego zdarzenia (..)"

SCK s.c.


"(..) Już przy pierwszej transakcji z jedną z hurtowni zwróciła mi sie inwestycja w dostęp do serwisu. (..)"

Centrum Obsługi Samochodów

"(..) Jesteśmy partnerem platformy Merkandi od ponad roku i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, iż nasza współpraca zaowocowała licznymi kontaktami handlowymi oraz przysporzyła nam nowych możliwości rozwoju. Informacje zawarte w serwisie są na bieżąco aktualizowane. Możliwość wyrażania opinii o hurtowniach, ostrzega przed nierzetelnymi kontrahentami, a mnogość ich ofert podnosi atrakcyjność (..)"

K.B. PARTNERS s.c.

"(..) Nasza firma ma przyjemność współpracować z firmą Merkandi, właścicielem portalu Merkandi. Firma Merkandi jest rzetelnym partnerem. Udziela pomocy przy pierwszym poznawaniu portalu. Dalszy kontakt, również nie jest utrudniony (..)"

CUBBY


"(..) Długo szukałego takiego portalu i wreszcie znalazłem. Plattorma Merkandi spełnia moje wszystkie oczekiwania. (..)"

Erich Ring

"(..) Merkandi to interesujący portal dla tych, którzy poszukują korzystnych ofert na towary w dużych ilościach i w dobrych cenach ( np. dla właścicieli sklepów online). Mi podoba się newsletter, poprzez który otrzymuję aktualne oferty,  a także lista z hurtowniami z różnych branż (..)"

Studio Rex-Wall Gbr

"(...) Merkandi stało się dla nas najważniejszym serwisem do pozyskania nowych kontaktów na wschodzie i południu Europy. (...)"

SCHUHWELT Import - Export


"(...) z przyjemnością potwierdzamy, że strona Merkandi jest prawdopodobnie najbardziej efektywną platformą b2b. Jakość kontaktów handlowych też jest wysoka. Podoba nam się także system komentarzy, poprzez który można wskazać "czarne owce" (...)"

FASHION-FOR-LESS Limited

"(..) Jesteśmy zadowoleni z tego, że znaleźliśmy stronę taką jak ta. Uważam, że jest bardzo przydatna dla firm, które handlują na całym świecie. Poprzez ten serwis, jesteśmy w stanie znaleźć wiele okazji do robienia interesów. Serdecznie dziękujemy za tę stronę. (..)"

SALDIS Electro Europa S.L.

"(..) Informacje dostarczane przez tę firmę są zawsze rzetelne. (..)"

EUROSTOCK


"(..) Znaleźliśmy mnóstwo interesujących firm, od których można kupić towar w świetnych cenach. Co więcej, sprzedaliśmy również dużo naszych produktów, ponieważ firmy kontaktowały się z nami w sprawie naszych ofert. (..)"

REACTION CO Nick Robotis

" (...) [Doceniam to,że można znaleźć wszystkie rodzaje towarów niezależnie od kategorii i ceny ](...) "

CEKILMEFO SARL

"(...) jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i możemy platformę polecić wszystkim zainteresowanym (...)"

MIKO-Handel