Najlepsze oferty stockowe ze 150 krajów

Ponad 75 tyś. zadowolonych użytkowników

Oferty tańsze nawet o 90% ceny wyjściowej

Bezpośredni kontakt do sprzedawców i hurtowników

Historia Merkandi

 • 2022

  Lipiec, 2022
  Tworzymy poradniki aby korzystanie z Merkandi było jeszcze prostsze

  Stworzyliśmy pierwszy poradnik dot. dodawania ofert na platformie. W formie graficznej i tekstowej wraz ze wskazówkami jak wystawiać oferty, które sprzedają. To początek serii materiałów aby korzystanie z naszej platformy było jeszcze prostsze.

 • Czerwiec, 2022
  Nowa, lepsza wyszukiwarka już tutaj jest!

  Wdrożyliśmy nową wyszukiwarkę, która zawiera szereg zalet. Jest o wiele szybsza, zwraca bardziej dopasowane wyniki wyszukiwania, jest odporna na błędy literowe oraz potrafi odmieniać słowa. Teraz dzięki nowej wyszukiwarce jeszcze łatwiej znajdziesz interesujące Cię produkty!

 • Maj, 2022
  Szukamy inwestorów

  Platforma Merkandi rośnie w siłę, zdobywa kolejnych użytkowników, Sprzedających i Kupujących, a nasze ambicje rosną wraz z ich potrzebami. Właśnie dlatego szukamy inwestorów, dzięki którym przyspieszymy realizację wizji - handlu hurtowego, który jest prosty, ogólnodostępny, intuicyjny, bezpieczny i międzynarodowy. Chcesz stać się częścią tej rewolucji?
  Napisz do nas

 • Maj, 2022
  Ruszamy na podbój kolejnych rynków

  Wierzymy, że handel hurtowy nie ma granic. W swojej misji łączenia kontrahentów z całego Świata dążymy do uproszczenia handlu międzynarodowego i ruszamy na podbój nowych rynków. Uruchomiliśmy pilotażowy program skierowany do krajów arabskich, w którym to przedstawiamy platformę nowym Sprzedającym i Kupującym. Efektem tych działań ma być jeszcze szerszy rynek i więcej partnerów biznesowych dla Was!

 • Kwiecień, 2022
  Nowy kanał kontaktu dla wszystkich odwiedzających - Chat na żywo

  Dotychczas czat na stronie był dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników oraz w wybranych sekcjach na platformie. Ze względu na to, że rozumiemy jak zawiły może być handel hurtowy oraz jak wiele pytań może się pojawić, uruchamiamy czat dla wszystkich odwiedzających.

 • Kwiecień, 2022
  Testujemy nowy typ konta - Premium PLUS

  Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, testowo w ramach promocji, aktywowaliśmy nowy typ konta, który poza szeregiem korzyści konta PREMIUM, posiada dodatkowo trzy usługi: Weryfikację kontrahenta, Wyszukiwanie towaru oraz Certyfikat wiarygodności. To już kolejny krok w drodze do jak najlepszego dopasowania naszych usług do potrzeb Klientów.

 • Kwiecień, 2022
  Nowe darmowe konto Freemium dla Sprzedających

  Stworzyliśmy nowy typ konta dla Sprzedających - FREEMIUM. Od teraz nowi niezdecydowani Sprzedający mają możliwość bez zobowiązań poznać potencjał Merkandi.

 • Marzec, 2022
  Nowe formy płatności za usługi Merkandi

  Uruchomiliśmy dwie dodatkowe formy płatności, o które pytali nasi użytkownicy - Apple Pay i Google Pay. Te nowe, błyskawiczne i łatwe formy przyspieszą proces płatności.

 • Luty, 2022
  Udoskonalamy komunikację

  Postawiliśmy sobie za cel jak najlepszą komunikację z naszym użytkownikiem.

  Proces ten rozpoczyna się już przy rejestracji i tutaj wdrożyliśmy cykl wiadomości edukacyjnych o Merkandi oraz oferowanych przez nas usługach. To mały krok w kierunku udoskonalania naszej platformy i wielki w kierunku uproszczenia przekazu, intuicyjności i przejrzystości platformy.

 • Styczeń, 2022
  Dział Operacyjny

  Z uwagi na rosnące potrzeby naszych użytkowników, Biuro Obsługi Klienta przekształciło się w Dział Operacyjny.

  Tworzymy zespół najlepszych ekspertów, o szerokich kompetencjach, po to, by jak najlepiej zadbać o jakość obsługi naszych klientów i ich satysfakcję. Wszystko po to, by nasi pracownicy mieli większe kompetencje i mogli jeszcze bardziej usatysfakcjonować rosnącą liczbę klientów.

 • 2021

  Grudzień, 2021
  Wprowadzamy badanie satysfakcji klienta

  Uruchomiliśmy cykliczne badanie satysfakcji klienta Net Promoter Score (NPS), tak aby jeszcze trafniej określać jakość naszych usług i kierunki rozwoju/zmian.

 • Listopad, 2021
  Ruszamy z "Pakietami dla biznesu"

  Ruszyła pełna oferta “Pakietów dla Biznesu”, która już od samego początku spotkała się z wielkim zainteresowaniem.

  Ponieważ każdy lubi promocje, a Listopad jest temu sprzyjający, przeprowadziliśmy kampanię LongBlackWeekend, która pozwoliła naszym klientom zaoszczędzić 30% na rejestracjach i przedłużeniach.Z niesamowitym powodzeniem przeprowadziliśmy kampanię LongBlackWeekend.

  Z niesamowitym powodzeniem przeprowadziliśmy kampanię LongBlackWeekend.

 • Październik, 2021
  Niebawem wprowadzamy "Pakiety dla biznesu"

  Po miesiącach przygotowań, jesteśmy już bliscy przedstawienia naszym klientom “Pakietów dla Biznesu”, czyli zestawów profesjonalnych usług wspierających handel hurtowy.

  W tym właśnie celu przygotowaliśmy przedsprzedaż usługi z atrakcyjnym rabatem promocyjnym.

 • Sierpień, 2021
  Wszystkim o wszystkim czy każdemu indywidualnie?

  Przygotowujemy się do wdrożenia spersonalizowanego doświadczenia na stronie czyli wsłuchujemy się w potrzeby indywidualnego użytkownika oraz przygotowujemy prezentację wyłącznie tych treści, które go interesują.

 • Lipiec, 2021
  Ulepszony system importu CSV i XML

  Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego wprowadziliśmy zmiany w systemie importu CSV i XML. Teraz jest jeszcze łatwiejszy i bardziej intuicyjny dla użytkownika, co zdecydowanie poprawi jakość korzystania z serwisu.

 • Maj, 2021
  Nowy layout, nowe doświadczenia na wersji mobilnej

  Zgodnie ze wskazaniami użytkowników oraz specjalistów od User Experience, oddaliśmy do użytku nową witrynę serwisu Merkandi. Nowy układ strony w wersji desktop oraz zupełnie nowe doświadczenia na wersji mobile to tylko niektóre z udogodnień dla naszych użytkowników.

 • Kwiecień, 2021
  Nowi managerowie - BOK i Sprzedaż

  Szybka ekspansja zagraniczna oraz spore zainteresowanie wymusiło na nas powiększenie Działu Obsługi Klienta oraz utworzenie nowego Działu Sprzedaży. Naturalnym procesem stało się zatrudnienie managerów, aby zarządzali wspomnianymi działami.

 • Marzec, 2021
  Ebook - Praktyczny poradnik dla każdego hurtownika

  Kiedy kupno i sprzedaż towaru staje się coraz bardziej dostępne, to cena, jakość i marża stanowią przewagę nad konkurencją. Przygotowaliśmy książkę, dzięki której dowiesz się jak kupować najlepszy, najwyższej jakości towar w najniższej cenie.

 • Styczeń, 2021
  Merkandi rusza na podbój kolejnych 7 krajów

  To oficjalne! Likwidujemy kolejne granice handlu hurtowego i otwieramy nowe możliwości dla Twojego biznesu. Wchodzimy do 7 nowych krajów z 7 nowymi językami, powiększając liczbę potencjalnych klientów i hurtowników.

 • 2020

  Listopad, 2020
  Powiadomienie o promowaniu ofert

  Wiedziałeś, że Merkandi promuje wybrane oferty na stronie? Od dzisiaj, jeżeli znajdziesz się wśród osób, których ofertę wypromowaliśmy, otrzymasz o tym powiadomienie.

 • Listopad, 2020
  Masz towar? My mamy kupca!

  Jeśli, któryś z naszych kupujących doda ofertę zakupu na produkty, które są w Twojej ofercie to powiadomimy Cię o tym mailowo! Uruchamiamy nowy newsletter skierowany do zwiększenia sprzedaży hurtownikom, a kupującym ofert.

 • Październik, 2020
  Możliwość udostępniania danych sprzedającym

  Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane kontaktowe będą widoczne dla hurtowników z którymi prowadzisz korespondencję. W ten sposób ułatwisz hurtownikom kontakt z Tobą.

 • Październik, 2020
  Udana transakcja? Poproś o komentarz!

  Tylko jeden klik dzieli Cię od otrzymania pozytywnego komentarza po udanej transakcji, resztę zrobimy za Ciebie!

 • Wrzesień, 2020
  Już nigdy nie przegapisz okazji!

  Od dziś możesz obserwować ulubione kategorie, wyszukania itp. Nie ważne czy szukasz towaru, którego aktualnie nie ma czy polujesz na najlepszą cenę - już nigdy nie przegapisz okazji.

 • Wrzesień, 2020
  Płać tylko na zweryfikowane numery kont!

  Sprzedający mają możliwość aby weryfikować posiadane przez siebie rachunki bankowe. Dzięki temu zabiegowi zwiększamy bezpieczeństwo transakcji wśród kupujących. Merkandi mówi stop przestępcom!

 • Sierpień, 2020
  Nowa identyfikacja wizualna i zarejestrowany znak towarowy

  Podjęliśmy dwie ważne zmiany na Merkandi. Jedną z nich jest oficjalne zarejestrowanie znaku towarowego "Merkandi" na całą Europę. W związku z tym postanowiliśmy również odświeżyć naszą identyfikacją wizualną. Wprowadzamy nowocześniejsze i prostsze logo zgodne z obecnymi trendami.

 • Sierpień, 2020
  Rewolucja w module wiadomości!

  Wprowadziliśmy odświeżony wygląd wątków i wiadomości. Od dziś wygląda on podobnie do konwersacji w dobrze znanych portalach społecznościowych. Dodatkowo umieściliśmy w nim również szczegółowe informacje o Twoim rozmówcy oraz listę produktów, o których prowadzona jest rozmowa wraz z ich podglądem.

 • Sierpień, 2020
  Zobacz najważniejsze dane oferty bez wchodzenia w nią!

  Przy listingach ofert, po najechaniu kursorem na zdjęcie interesującej Cię oferty zostanie Ci wyświetlony box zawierający większość niezbędnych informacji do oceny jej trafności.

 • Lipiec, 2020
  Szybko zlokalizuj ofertę wymagającą Twojej szczególnej uwagi

  Oferta, która nie spełnia naszego regulaminu publikacji ofert, zostanie oznaczona transparentną flagą w wersji językowej, w której została opublikowana.

 • Lipiec, 2020
  Po raz kolejny podnosimy bezpieczeństwo Twojego konta

  Dbamy o to, aby Twoje dane kontaktowe nie zostały zmienione w sposób nieuprawniony.

 • Lipiec, 2020
  Publikujesz pierwszą ofertę? Możesz liczyć na naszą pomoc!

  Ponieważ z troską podchodzimy do naszych sprzedających i dbamy o najwyższą jakość publikowanych ofert, chętnie udzielimy Ci niezbędnych wskazówek jeśli Twoja oferta będzie odbiegała od naszych standardów.

 • Czerwiec, 2020
  Edytuj automatyczne tłumaczenia!

  Przetłumaczyliśmy Twoją ofertę automatycznie, a Ty chciałbyś ją poprawić? Teraz to możliwe. Treści automatycznych tłumaczeń są dla Ciebie dostępne tak samo, jak treści, które zamieszczasz w swoich ofertach.

 • Czerwiec, 2020
  Łatwa i szybka publikacja podobnych ofert

  Sprzedajesz dużo towarów, które są do siebie podobne? Od teraz nie musisz już za każdym razem uzupełniać tego samego opisu, ponieważ możesz skorzystać z możliwości skopiowania go z innych Twoich ofert.

 • Maj, 2020
  Nowa organizacja skrzynki odbiorczej

  Otrzymujesz lub wysyłasz dużo wiadomości i masz problem z ich kategoryzowaniem? Od teraz możesz przenosić wiadomości do kilku tematycznych katalogów.

 • Maj, 2020
  Bonus za aktywność dla nowych sprzedających

  Opublikuj swoje pierwsze 10 ofert i otrzymaj pakiet punktów do wykorzystania na promowanie swoich ofert!

 • Kwiecień, 2020
  Zajawka nowych ofert w ulubionych

  Przeprojektowaliśmy listę Twoich ulubionych ofert, tak abyś w szybki sposób mógł do nich dotrzeć. Jest to kolejna wyczekiwana i konieczna zmiana, która sprawia, że korzystanie z Merkandi jest jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

 • Kwiecień, 2020
  Ostatnio oglądane oferty

  Przeglądałeś Merkandi i natrafiłeś na ciekawą ofertę, tylko... która to była? Nowy panel pozwala zapisać listę ostatnio oglądanych ofert, tak abyś nigdy nie przeoczył najciekawszych z nich.

 • Marzec, 2020
  Oferty zakupu dla niezarejestrowanych

  Od dzisiaj ofertę zakupu można dodać bez rejestracji! Ta nowa funkcjonalność wpłynie na większą liczbę ofert zakupu, a więc większą możliwość sprzedaży dla hurtowników na Merkandi. Zapraszamy do publikacji ofert zakupu!

 • Marzec, 2020
  Powiadomienia o zmianie adresu e-mail i sposobie logowania

  Bezpieczeństwo na Merkandi to jeden z naszych głównych priorytetów, dlatego od dzisiaj w przypadku zmiany sposobu logowania (wyłączenie i włączenie dwuskładnikowego logowania) oraz zmiany adresu e-mail każdy użytkownik otrzyma od nas stosowne powiadomienie. Już nigdy nikt nie dokona zmian na Twoim koncie bez Twojej wiedzy!

 • Luty, 2020
  Powiadomienia o nowych hurtowniach

  Każdego dnia weryfikujemy nowe hurtownie, które oferują ciekawy towar na sprzedaż. Od dzisiaj możesz włączyć takie powiadomienia i być na bieżąco z nowymi sprzedawcami na Merkandi.

 • Luty, 2020
  Spełniamy życzenia naszych użytkowników!

  Udostępniamy możliwość odświeżania ofert raz na 14 dni oraz ustawienia ofert jako "oferta stała". Dzięki temu Twoje oferty będą automatycznie odświeżane. Odświeżona oferta trafia na samą górę listy ofert, dzięki czemu ponownie zyska na popularności!

 • Styczeń, 2020
  Pakiety promowań - więcej korzyści za mniejszą cenę.

  W związku z licznymi pytaniami o taką funkcjonalność - przygotowaliśmy ją dla Was! Od dzisiaj możesz promować swoje oferty w wielu miejscach za niższą cenę. Sprawdź już dziś w swoim panelu użytkownika!

 • 2019

  Grudzień, 2019
  Zwiększamy bezpieczeństwo Twojego konta.

  Wdrażamy dwuskładnikowe logowanie, które w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo Twojego konta na Merkandi. Dzięki temu, że dwuskładnikowe logowanie jest ustawione domyślnie na kontach użytkowników, Merkandi jest jednym z liderów bezpieczeństwa na rynku hurtowym.

 • Listopad, 2019
  Tłumaczenie wszystkich ofert - oferty w każdej wersji językowej

  Od dziś możesz znaleźć praktycznie wszystkie oferty we wszystkich językach. Przetłumaczyliśmy je dla naszych użytkowników, aby zlikwidować bariery językowe i umożliwić wszystkim dostęp do jeszcze większego katalogu ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach!

 • Listopad, 2019
  Sekcja z najlepszymi ofertami i hurtowniami

  Zastanawiałeś się kiedyś, które oferty i hurtownie są najpopularniejsze? Stworzyliśmy właśnie sekcję, w której będziesz mógł śledzić taki ranking. Informacje te możesz wykorzystać, aby dopasować asortyment do potrzeb Twoich klientów oraz lepiej poznać trendy panujące na rynku.

 • Listopad, 2019
  Informacja o moderowanej ofercie

  Czy wiesz już, że nasz zespół codziennie moderuje Twoje oferty, aby zwiększyć ich atrakcyjność, zasięg, oraz pozycję w wynikach wyszukiwania? Od dzisiaj w Twoim panelu użytkownika będziesz mógł zobaczyć, które z Twoich ofert zostały wymoderowane, a które są jeszcze w kolejce oczekujących na edycję.

 • Listopad, 2019
  Powiadomienie o kończących się promowaniach ofert

  Od teraz, po wygaśnięciu opcji wyróżnienia Twojej oferty, otrzymasz powiadomienie z informacją o jej efektach i możliwości przedłużenia.

 • Październik, 2019
  Nowe opcje powiadomień i ich ustawienia

  Zbyt dużo powiadomień? A może chciałbyś zmienić kanał powiadomień? Od dziś możesz wybrać pomiędzy powiadomieniami Push Notifications/E-mail oraz zadeklarować które powiadomienia chcesz otrzymywać.

 • Październik, 2019
  Dodajemy kolejne waluty!

  W związku z licznymi prośbami uruchamiamy kolejne waluty, w których można zapłacić za usługi Merkandi: DKK, NOK, RON oraz SEK. Więcej walut to więcej możliwości.

 • Wrzesień, 2019
  Merkandi na międzynarodowych Targach IAW w Kolonii!

  Podczas IAW, jednych z najważniejszych targów w Europie dot. handlu hurtowego, nasze stoisko odwiedziło mnóstwo naszych obecnych użytkowników, jak również wielu przedsiębiorców z całej Europy. Było mnóstwo wrażeń, zdobyliśmy nowe doświadczenie i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów od Klientów.

 • Wrzesień, 2019
  Nowy sposób płatności już dostępny!

  Wychodzimy naprzeciw waszym potrzebom. Od dzis możesz zapłacić za nasze usługi w walutach UAH, RUB i to w dodatku w formie lokalnej płatności. Спасибо!

 • Wrzesień, 2019
  Szykujemy się na wielkie promocje

  Kody rabatowe zawitały na Merkandi. Od dziś będziemy tworzyli dla Ciebie promocje, dzięki którym będziesz mógł zaoszczędzić kupując usługi Merkandi

 • Sierpień, 2019
  Decyduj do kogo wysyłasz wiadomość

  Możesz zdecydować do kogo kierujesz zapytanie o towar umieszczony na liście w schowku.

 • Sierpień, 2019
  Dodatkowy kanał powiadomień

  Możliwość wysłania powiadomienia za pośrednictwem Facebook Messenger.

 • Lipiec, 2019
  Najlepsze oferty wyżej na liście!

  Wprowadziliśmy innowacyjny algorytm, który podnosi pozycje najlepszych ofert. Pod uwage brane są: popularność ofert, liczba zapytań, jakość oferty, punktacja sprzedającego. Od teraz znalezienie najlepszych ofert będzie jeszcze prostsze!

 • Czerwiec, 2019
  Płać za usługi Merkandi w swojej walucie

  Wprowadziliśmy możliwość wybrania waluty płatności za usługi na Merkandi. Od dziś to Ty wybierasz w jakiej walucie chcesz nam zapłacić.

 • Czerwiec, 2019
  Przewalutowania cen w każdej ofercie

  Nie wiesz jaki jest przelicznik funtów i dolarów? A może nie chce Ci się liczyć? Dla Twojej wygody wprowadziliśmy przewalutowania w ofertach abyś nie musiał więcej liczyć i się zastanawiać czy oferta jest dla Ciebie atrakcyjna cenowo!

 • Czerwiec, 2019
  Uruchamiamy wersję belgijską.

  Belgio, nadchodzimy! Uruchamiamy wersję belgijską pod adresem merkandi.be z domyślnym językiem niderlandzkim. Nowy kraj, nowe możliwości!

 • Maj, 2019
  Oferty zakupu

  Uruchomiliśmy nową sekcję, w której możesz zamieścić ogłoszenie o towarze, którego szukasz. Jesteśmy pewni, że w mgnieniu oka zainteresuje się nim hurtownia posiadająca poszukiwany przez Ciebie towar w najlepszej cenie.

 • Maj, 2019
  Minimalna wartość zamówienia, teraz cenowa

  Dotychczas minimalne zamówienie zawsze było określane w formie ilościowej. Od dziś możesz również określać je kwotowo. To ukłon w stronę hurtowników i różnorodności sposobów prowadzenia biznesu.

 • Maj, 2019
  Zdobywamy kolejny kontynent.

  Merkandi to przede wszystkim platforma międzynarodowa. Dziś uruchamiamy wersję australijską tym samym otwierając nowe możliwości naszym użytkownikiem. Handel bez granic jest w zasięgu Twojej ręki.

 • Marzec, 2019
  Znaleźliśmy drogę do Indii.

  Nie zwalniamy tempa! Nowa wersja językowa dla rosnącej grupy kupujących i hurtowników z Indii już dostępna.

 • Marzec, 2019
  Witamy na Zielonej Wyspie.

  Nie zwalniamy tempa! Nowa wersja językowa dla rosnącej grupy kupujących i hurtowników z Irlandii już dostępna.

 • Marzec, 2019
  Bună dimineața! Uruchamiamy wersję rumuńską.

  Nie zwalniamy tempa! Nowa wersja językowa dla rosnącej grupy kupujących i hurtowników z Rumunii już dostępna.

 • Marzec, 2019
  Wydzielenie sekcji z ofertami stockowymi.

  Merkandi jest liderem na rynku towarów z likwidacji, nadwyżek, końcówek serii itp. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dostęp do tego typu ofert wydzieliliśmy je do specjalnej sekcji. Sprawdź!

 • Marzec, 2019
  Czas to pieniądz.

  Przyspieszamy z naszą stroną, abyście mogli szybciej odszukać najlepszy towar. Czas ładowania strony znacznie się poprawił.

 • Luty, 2019
  Przelew tradycyjny

  Możesz wykonać płatność za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego za nasze usługi na konto bankowe dostępne w Twoim kraju.

 • Luty, 2019
  Nowa usługa - wyszukiwanie towaru

  Szukanie towaru nie jest łatwe, a cena, typ towaru, jakość i inne cechy mają kluczowe znaczenie dla opłacalności. Nie możesz znaleźć interesujących ofert? Od dzisiaj możemy je dla Ciebie znaleźć!

 • Luty, 2019
  Powiadomienia o nowych produktach

  Oferta zniknęła Ci sprzed nosa? Chcesz tego uniknąć w przyszłości? Od teraz możesz śledzić wybrane kategorie, wyszukania i profile hurtowników, a my poinformujemy Cię jeśli pojawi się w nich nowy towar.

 • Styczeń, 2019
  Informacje o nowych nieprzeczytanych wiadomościach

  Już nie umkną Ci wiadomości od kontrahentów! Poprawiliśmy sposób informowania Cię o nieprzeczytanych wiadomościach.

 • Styczeń, 2019
  System wewnętrznych wiadomości

  Zgubiłeś wątek wiadomości korespondując z kontrahentem bezpośrednio przez e-mail? Nigdy więcej! W każdym e-mailu załączymy Ci całą korespondencję w kolejności chronologicznej.

 • Styczeń, 2019
  Modyfikacja strefy ofert specjalnych

  Oddzieliliśmy całkowicie przeglądanie ofert specjalnych od klasycznych ofert sprzedaży na Merkandi. Będziesz miał pewność, że oferta, którą przeglądasz jest przeznaczona dla wybranej grupy odbiorców.

 • Styczeń, 2019
  Modyfikacja prezentacji zdjęć produktów

  Od teraz Twoje zdjęcia będą idealnie wykadrowane, niezależnie od ich wielkości rzeczywistej.

 • 2018

  Listopad, 2018
  Wyszukiwarka

  Poprawiliśmy skuteczność i prędkość wyszukiwania naszej wyszukiwarki. Od teraz znalezienie interesującego Cię towaru będzie jeszcze łatwiejsze.

 • Listopad, 2018
  Weryfikacja towaru

  Możesz u nas zamówić inspekcję towaru wykonywaną bezpośrednio w magazynie hurtownika. Nasz specjalista sprawdzi go dla Ciebie i wyśle raport z inspekcji. Tym samym zwiększysz bezpieczeństwo zakupu.

 • Listopad, 2018
  Zwiększamy czytelność wyróżnionych ofert

  Oferty wyróżnione zyskują nowy wygląd, dzięki któremu będą się lepiej odróżniały od pozostałych, zwiększając potencjał sprzedaży.

 • Listopad, 2018
  Ulepszamy wygląd strony na urządzeniach mobilnych

  Aby zapewnić naszym użytkownikom jeszcze większy komfort korzystania z Merkandi, wykonaliśmy szereg poprawek w wersji mobilnej platformy. Dzięki temu, obsługa strony z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza.

 • Październik, 2018
  Uruchamiamy strefę ofert specjalnych

  Uruchamiamy nową, unikatową sekcję dla ofert specjalnych. Znajdują się w niej zarówno najkorzystniejsze propozycje sprzedaży towaru, jak również i te, które nie mogą być publicznie dostępne.

 • Lipiec, 2018
  Goedemorgen! Uruchamiamy wersję holenderską.

  Nie zwalniamy tempa! Nowa wersja językowa dla rosnącej grupy kupujących i hurtowników z Holandii już dostępna.

 • Maj, 2018
  Jeszcze szybsze, jeszcze lepsze Merkandi

  Pełen rok pracy poświęconej optymalizacji platformy. Wszystko działa szybciej, sprawniej i bezpieczniej.

 • 2016

  Lipiec, 2016
  Mamy nowy oddział!

  Dumni ze swojego rozwoju otwieramy oddział we Wrocławiu. Nowi ludzie - nowe możliwości!

 • Marzec, 2016
  Dwie nowe wersje językowe są z nami

  Wersja turecka i czeska to najnowsze odsłony językowe naszej rosnącej w siłę i popularność platformy.

 • 2015

  Sierpień, 2015
  Merkandi prezentuje się jeszcze lepiej!

  Bardziej przeyjrzysty wygląd, usprawnienia w nawigacji, bardziej przyjazny interfejs użytkownika, i wiele więcej nowości.

 • Lipiec, 2015
  Uruchamiamy nowe wersje dla dwóch krajów

  Dla mieszkańców Austrii i Szwajcarii utworzyliśmy osobne wersje Merkandi, bazujące na języku niemieckim.

 • 2014

  Sierpień, 2014
  Buona giornata! Włoska wersja językowa Merkandi jest już dostępna!
 • Rok 2014
  Naukowcy udowadniają, że handlują nawet... małpy.
 • 2013

  Listopad, 2013
  Grecka wersja językowa debiutuje, a my notujemy coraz lepsze wyniki!
 • Czerwiec, 2013
  Cały czas się rozwijamy - uruchamiamy hiszpańską wersję językową!
 • Kwiecień, 2013
  W samych Chinach już 242 milionów ludzi robi zakupy przez internet!
 • Rok 2013
  Według niezależnych raportów handel internetowy to już około 30% handlu na całym świecie.
 • 2011

  Rok 2011
  Merkandi ma coraz więcej klientów spoza Europy!
 • Styczeń, 2011
  Uruchomienie francuskiej wersji platformy pod adresem retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  Listopad, 2010
  Pierwszy raz w historii notujemy 1.000.000 odwiedzin platformy w jednym miesiącu!
 • Październik, 2010
  Zmiana grafiki strony oraz wprowadzenie nowych funkcjonalności.
 • 2009

  Listopad, 2009
  Uruchomienie angielskiej wersji.

  Nowa wersja językowa pod adresem retourware24.com (merkandi.com i merkandi.co.uk). Ekspansja międzynarodowa trwa.

 • Październik, 2009
  Uruchomienie niemieckiej wersji.

  Nowa wersja językowa pod adresem retourware24.de (merkandi.de). Rozpoczynamy ekspansję na rynki niemieckojęzyczne.

 • 2008

  Listopad, 2008
  Uruchomienie platformy Retourware24.pl (dzisiejsze Merkandi.pl) w Polsce. Wyróżniamy się weryfikacją użytkowników oraz towarami stockowymi.
 • Wcześniej

  1995 - 2010
  W internecie coraz częściej pojawiają się oszuści. Bardziej zorientowani handlowcy wybierają zaufane portale weryfikujące użytkownika.
 • 1970 - 1980
  Komputery stają się podstawym narzędziem w handlu międzynarodowym.
 • 1979
  Michael Aldrich wymyśla online shopping.
 • 1290-1900
  Handel otwiera na świat kraje azjatyckie i Afrykę, staje się też główną przyczyną dynamicznego postępu cywilizacyjnego.
 • Antyk
  Powstaje Jedwabny Szlak, handel zbliża Wschód z Zachodem.
 • XIX wiek p.n.e.
  Powstają pierwsze kolonie kupieckie. Handel staje się jednym z głównych zawodów świata.
Bezpłatny NEWSLETTER

Codzienne powiadomienia o nowych produktach i nowościach w serwisie Merkandi.

Zapisująć się na nasz newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.