FAQ: CZYM JEST MERKANDI?


Merkandi jest międzynarodową platformą handlu hurtowego, która zrzesza hurtowników, dystrybutorów, importerów i eksporterów, działających w branży skupu i sprzedaży końcówek serii, nadwyżek magazynowych oraz produkcyjnych, zwrotów konsumenckich, zwrotów poleasingowych, towarów z zajęć komorniczych, likwidacji firm itp. Nasza platforma, która działa na największych europejskich rynkach i dostępna jest w wielu językach, umożliwia szybkie dotarcie zarówno do dostawców dobrej jakości towarów po obniżonych cenach jak i do odbiorców, zainteresowanych stałą współpracą w zakresie dostaw palet lub kontenerów z towarem.

Jako platforma handlu hurtowego, udostępniamy naszym użytkownikom zaawansowany system informatyczny, który umożliwia wygodną i szybką wymianę informacji handlowych oraz usprawnienie procesów zakupowo-sprzedażowych. W jaki sposób? Udostępniamy narzędzia, dzięki którym uproszczone zostaje nawiązanie kontaktów handlowych w Europie i na całym świecie. Na Merkandi użytkownicy mają dostęp do szerokich w asortyment katalogów produktów i dostawców jak również do zaawansowanej wyszukiwarki. Hurtownie i dystrybutorzy, zainteresowani szybką sprzedażą swoich towarów, zamieszczają na platformie Merkandi ogłoszenia produktowe, a użytkownicy, zainteresowani zakupem towarów kontaktują się bezpośrednio z ogłoszeniodawcą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Platforma Merkandi skierowana jest przede wszystkim do hurtowników, producentów, pośredników handlowych, firm zajmujących się eksportem i/lub importem, ale także do właścicieli sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych oraz osób, zajmujących się handlem obwoźnym czy sprzedażą na targowiskach lub w halach targowych. Merkandi cieszy się ogromną popularnością wśród licytatorów komorniczych i dużych sieci handlowych.


Powrót do listy