FAQ: JAK DZIAŁA MERKANDI?


Merkandi jako platforma handlu hurtowego to międzynarodowy rynek, na którym spotykają się kontrahenci z całego świata, specjalizujący się w handlu towarami z końcówek serii, nadwyżek, licytacji komorniczych. likwidacji sklepów, zakładów produkcyjnych itd. Platforma udostępnia wszystkim odwiedzającym pełen wgląd do zamieszczonych tu ofert hurtowych, opisu produktów, zdjęć oraz list artykułów, jeśli te zostały załączone przez sprzedających przy publikacji ofert. Natomiast dane kontaktowe sprzedających dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Merkandi.

Zainteresowani regularnym otrzymywaniem ofert mają możliwość zapisania się na bezpłatny newsletter.

Aby uzyskać możliwość nawiązania kontaktów ze sprzedającymi lub z kupującymi należy zarejestrować konto na Merkandi. W zakładce Rejestracja prezentowane są dwa typy kont do wyboru:

  • konto Standard
  • konto PREMIUM

Po zarejestrowaniu wybranego typu konta i opłaceniu rocznego abonamentu użytkownik otrzymuje zamówiony pakiet usług dostępny w wybranej przez siebie opcji.

Posiadacze konta Standard mają dostęp do bazy hurtowników i przy pomocy danych kontaktowych, wyświetlanych na stronie oferty, mogą nawiązać bezpośredni kontakt z wybranym sprzedającym (mailowy lub telefoniczny). W ten sposób mogą zadać sprzedawcy pytania odnośnie wystawionego na sprzedaż towaru, umówić się na sprawdzenie / inspekcję, ustalić szczegóły finalizacji transakcji.

Właściciele konta PREMIUM, którzy po pozytywnej weryfikacji otrzymali na Merkandi status sprzedającego, mają zarówno dostęp do bazy hurtowników, publikujących na Merkandi oferty sprzedaży, jak i sami dysponują kontem sprzedającego, za pomocą którego mogą zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń na posiadane towary z nadwyżek, likwidacji, zajęć komorniczych. Obok ofert, opublikowany jest również rozbudowany profil hurtownika. Za jego pomocą, zainteresowani zakupem wystawionego towaru, mogą nawiązać bezpośredni kontakt handlowy ze sprzedającymi.

Wszyscy użytkownicy naszej platformy mogą liczyć na pomoc naszych współpracowników - kontakt z nami możliwy jest w wielu językach, jesteśmy dostępni drogą mailową jak i telefoniczną przez 5 dni w tygodniu.


Powrót do listy