Faq: Różnice Standard i PREMIUM


Nasza platforma Merkandi oferuje dwa typy kont: Standard i PREMIUM. Funkcjonalność, przypisana do poszczególnych kont, związana jest z charakterem działalności naszych użytkowników:

Konto Standard
To konto zostało zaprojektowane z myślą o licznej rzeszy klientów, którzy poprzez nasz serwis otrzymują szybki i wygodny dostęp do zaufanych i sprawdzonych hurtowników z Europy, oferujących markowy towar z nadwyżek, likwidacji, końcówek serii, wyprzedaży, licytacji.
Każdy użytkownik konta Standard ma pełny dostęp do naszej bazy danych, gdzie znajdują się dane kontaktowe sprzedawców, oferujących swoje towary na platformie Merkandi. Dane kontaktowe prezentowane są w profilu sprzedającego – adres firmy, adres magazynu, numery telefonów stacjonarnych i komórkowych, adresy e-mail i strona internetowa hurtownika.
Kupujący może nawiązać szybki i bezpośredni kontakt z hurtownikiem w sprawie oferty zamieszczonej na platformie, może także przedstawić mu swoje własne zapytanie ofertowe lub propozycję współpracy.

Konto PREMIUM
To konto skierowane jest zarówno do użytkowników, zainteresowanych tylko zakupem towarów, czyli pozyskaniem nowych dostawców, jak i do użytkowników, poszukujących nowych odbiorców towarów z nadwyżek, likwidacji oraz zajęć komorniczych .
Konto PREMIUM zapewnia dostęp do bazy danych kontaktowych sprzedawców na platformie Merkandi, baza ta zawiera jednak dodatkowe informacje, do których użytkownik konta Standard nie ma dostępu.
Dodatkowe informacje to:
- Czarna lista - na tej liście znajdują się nierzetelni sprzedający, którzy dokonali oszustw, nadużyć, a którzy nadal są aktywni w internecie, często pod zmienionymi nazwami;
- System komentarzy - ten system pozwala użytkownikom konta PREMIUM wystawiać opinie sprzedającym na platformie Merkandi, oceniać ich rzetelność oraz profesjonalizm.

Dodatkową i bardzo ważną funkcjonalnością konta PREMIUM jest opcja sprzedaży, która włączana jest wszystkim użytkownikom tego konta po pozytywnej weryfikacji przesłanych dokumentów rejestrowych. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji wygodny panel do zamieszczania nieograniczonej liczby ofert, wraz ze zdjęciami i załącznikami, a także profesjonalny showroom sprzedającego, w którym zawarte są szczegółowe informacje dot. danych teleadresowych oraz profilu prowadzonej działalności.


Powrót do listy